SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z moim żołądkiem??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1383
od jakiegoś czasu ciężko mi zjeść normalnie posiłek,po zjedzeniu boli mnie brzuch,zupełnie jakby mi się skurczył żołądek,nie mieszczę nawet kilku kanapek,po każdym posiłku biorę rennie,nie wyrabiam już,co może być nie tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Do lekarza, on najlepiej oceni co Ci dolega.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Stosowałaś jakąś dietę wcześniej? Od kiedy masz takie uczucie?

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1383
od dwóch miesięcy stosuje diete,bóle zaczęły się niecałe dwa tygodnie temu..
po prostu mój żołądek nie mieści posiłków,wcześniej zjadałem bez problemów,teraz stawia opory,często nie dojadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Może zakwasiłeś organizm, wklej najlepiej swoją dietę.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1383
posiłek 1-owsianka+rodzynki,2 jaja na miękko,,oliwa z oliwek
2-6 kromek pieczywa ciemnego,serek wiejski,warzywo/owoc,oliwa z oliwek
3-6 kromek pieczywa ciemnego,szynka z indyka,warzywo
4-przedtreningowy-kasza gryczana,pierś z kurczaka
5-potreningowy-banan po treningu,po 40min ryba,ryż
6-50g twarogu,garść orzechów włoskich

tak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 905
Zamiast używać te cudowne diety nie jeść lepiej jeść normalnie i uprawiać duzo ruchu?? Diety według mojego zdania sa dla zaawansowanych a dla ciebie wystarczyło by nie jeść słodyczy lub nie pic piwa tyle.... Dużo ruchu! Bo jak przestaniesz dietę to złapiesz powrotu wagę i jeszcze z naw jaska!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Gaspar89 najlepiej jeść zdrowo i być aktywnym fizycznie nie ma nic lepszego jednak niektórzy nie znają pojęcia zdrowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3829
powodem Twoich problemów jest błonnik, po prostu zapchałeś żołądek i całe kichy jego niestrawną frakcją (która jest właśnie w pełnych zbożach) i z tym organizm nie może sobie na dłuższą metę poradzić. zrób mały eksperyment: zamiast ciemnego pieczywa jedz biały ryż, a produkty bogato błonnikowe to góra jeden posiłek dziennie - rób tak przez tydzień i powinieneś się odblokować (napisz jak poszło)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1383
no tak panowie,21 lat,185cm,86kg i rzeczywiscie dieta jest mi nie wskazana;/
mam normalną dietę,nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje,może rzeczywiscie pora na zmianę,bo przyznam że od dwóch miesięcy jem ciągle to samo,może to jest powód?

krzabcb-jakoś nie wyobrażam sobie aż takiej zmiany:D,chlebek to u mnie podstawa,najsmaczniejsze dania dnia,jeśli mam zamiast tego wpierdzielać ryż to zwariuje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3829
zamiast kaszy daj biały ryż, owsiane wywal całkiem bo zapychają najbardziej, zamiast razowca daj biały chleb lub nawet bułki - chodzi tylko o dostarczenie węgli, bo twierdzenia że trzeba jeść razowiec bo minerały itp to moim zdaniem mit, te minerały i tak się nie wchłaniają ze względu na fityny, co więcej potrafią ograniczać wchłanianie a wręcz wyciągać z organizmu minerały.
A najlepiej obetnij węgle i wyrównaj kcal tłuszczem, przy problemach żołądkowo/jelitowych to zawsze pomaga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie

Następny temat

Dieta na masę-do oceny ;] potrzebna pomoc !!!

WHEY premium