SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wy na to????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Witam

Pisząc to nie byłem przekonany gdzie umieścic ten temat czy z Odchudzaniu czy w Odżywianiu ale niech będzie tutaj . Nie będe wgłebiał się w szczegóły powiem w skrócie.

Stosuje diete na masę mam ułożoną do tego zaczołem 1 cykl Storma i tutaj zaczynają się schodki ... Mimo że wychodzę z założenia i chciałbym na masie przybrać to mam problem z brzuchem jest spory mierzyłem sie w pasie to było ok. 90cm i mam znajomego który już trochę już w tym siedzi i zna sie na kulturystce i poradził mi branie thyrotherm i On powiedział i na moje pytanie czy moja dieta masowa + thyrotherm ewidentny spalacz czy to nie będzie korygowało on mi na to pozwole sobie zacytować : " mało jest spalaczy tłuszczu które można stosować przy budowaniu masu ... ubija mięśnie, spala tkankę tłuszczową i nie dopuszcza do odłożenia się nowej "

PS: Normalny trening mam o 16.00 i ok 13-14 postanowiłem robić a6w dzisiaj zaczołem .

Chciałbym poznać Wasze zdanie , czy to ma ręce i nogi .

Dziekuje i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
no raczej nie zeby zrobic porzadny rekomp to trzeba duzej wiedzy na temat suplementacji,odzywiania,treningu...

skup sie na jednym albo masa albo redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
koles08 sezonowcy wszystko moga

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Nie beż żartów kolego Huntiku
Miałem pytanie to się Was zapytałem . Czyli albo jedno albo drugie tak?? i ewentualnie w zależności co wybiorę po tym dopiero to drugie OK niech będzie . Ale miałbym kolejne pytanie z czego lepiej się przechodzi z :
Masy na redukcje
czy na odwrót ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 604
jak masz masę (i zbędny tłuszcz)to robisz redukcje, jak nie masz masy to co chcesz redukować, więc zostaje masowanie ?

Zmieniony przez - BartekWWW w dniu 2009-07-20 22:53:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To problem jest nie mały ...

Następny temat

PRODUKTY BEZ CUKRU / GLUTAMINIANU SODU / i innych dodatków

WHEY premium