SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to powoduje?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
też tak mam, płatki szybko przelatują i to chyba nie jest nic złego.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
platki wcale szybko nie przelatuja po prostu maja duzo blonnika, co powoduje znaczne przesuwanie pokarmu, ktory jadles wczesniej

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
na jedno wychodzi

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
ja mocze płatki na noc, bez żadnego parzenia i jest OK.
Płatki + odrobina rodzynek (do 30gr) + woda lub mleko 0,5% z 40-50g Ostrowii.

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Mozliwe ze to od cp. Dlugi czas przyjmowania lub laczenie z innymi suplami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
no sie zdziwilem musze powiedziec...nie dodalem banana i nic nie bylo, zobaczymy jutro jeszcze czy to napewno przez banana, ale w sumie nigdy bym ni pomyslal..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
A może masz uczulenie na laktoze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
a dzie tam, cale zycie pije mleko i jestem wielki heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
chicken mam niedal identyczne sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
wezcie mnie nie oslabiajcie przeciez to nic zlego ze idzie sie wysrac to przecierz jest normalna rzecz a trym bardziej rano ja uwazam ze tak jest najlepiej

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

@@@@ DIETA DO OCENY @@@@

Następny temat

ksiazka kucharska

WHEY premium