SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robi opium w atomic prop ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
brugmann naprawde troszku przesadzasz z tekstami wyjdź i ochłoń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
wiesz mocny, ja ci laski bic nie bede i nie zamierzalem
chcialem ci natomiast przypomniec kto wam wpie.rdolil
chyba ludzie czlowieka od atomika co ????? łaskawy jesteś widze broń ich, broń !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
uu, to widze ze rodzinne klimaty prawie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
brugmann ja ci cos powiem od siebie, powaznie i bez zadnego pajacowania- najwiecej negow o atomicu pisza ci co go w rekach nie mieli i miec nie beda bo im lezy bardziej inna firma oczywiscie tez wiadomo jaka bo sprzedaz kleczy na kolanach a ci co chwala to w dupe ladowali atoma, kolega tlusty centralnie uderzyl w gregora, czyzby dostal bana dzieciak i glupoty pisze czy moze wynalazek choc zapewne dzialajacy nie schodzi? mnie to ***ie czy producent zarobi na tym miliony czy 10zl, wazne zeby dzialal a na sfd to zapewne jedna siedemsetna atomica ludzi kupuje, miedzy innymi ci co ich w tv ogladasz wiec nawet jak tu beda pisali heretycy swoje historyjki to nie nawojuja bo zasada jest prosta: dobry towar obroni sie sam, tak bylo-jest-i bedzie, ja tak jak mowilem, wkleje fote co wbijam bo od poniedzialku ruszam z atomem i prima i dla mnie to nie jest problemem pstryknac fotke, gdybym cos na sile wciskal to wbilbym ****nie? rusz glowa, bajkopisarzy jest tu wielu i nie strasz, ze cos sie skonczy bo pewnie sie skonczy *******enie jak ktos sie w koncu w****i i posklada malolatow, dla mnie to oni sa smieszni i kolo dupy mi lataja a juz tym bardziej to co o mnie pisza (wszyscy wiedza o kogo chodzi) bo juz chyba wszystko reklamowalem i ze wszystkim bylem spowinowacony, bylo eap, ec, axio, sraxio to teraz jest atom, o phoenixie tez mam dobre zdanie bo znam ludzi co bili i byli bardzo zadowoleni, wiec o co konkretnie chodzi? najwiekszy wrog jest na tyle kiepem, ze wysyla do moich znajomych, ktorzy sa zaledwie kilka miesiecy powiadomki negujace atoma a zachwalajace MT, w****ilbym sie kiedys i ja wkleil screena z powiadomki ale po co? dla konfidentow i ***** miejsca tu nie ma i ten trzyliterowy nick moze spac spokojnie przynajmniej z mojej strony choc czesto uderzal we mnie ale to spik, dziecie neostrady, nikt wiecej, zapytaj kogokolwiek kto podbil do mnie z pytaniem czy nie znam kogos kto zalatwi atomica... jak jest mily to mu napisze, ze niestety mu nie pomoge a jak jest nachalny to mu pisze wypiyrdalaj, chcesz kupic MT? zaden problem chocbys byl pierwszy dzien na forum odrazu dostaniesz maila z namiarem... qrwa zenada na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
wiesz jak sie cos zanim napisze na publicznym forum to sie mysli chociaz 2 razy wczesniej. ja jakos nie potrzebuje zakładania po kilka nickow. nikt mi nie w*******ił i nikogo nie bronie. czytaj ze zrozumieniem to co pisze bo widocznie zle interpretujesz moje wypowiedzi. nie chce wiecej pisac bo kazdy wie ocb. odemnie tyle na temat w tym temacie bo sie spam nie potrzebnie robi.

irko fajnie napisane bardzo mądrze

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-01-09 23:18:50

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
no żenada stary, bo nie mam pojecia o co ci chodzi ???
pimpujesz atoma i nie badz dupa bo to wiesz, a na forum pisac o sprawach organizacyjnych nie wypada, wiec nie bede, ale wiesz to i ja i ty.
ja pisze co zauwazam, ta sama ekipa, zatuszowywanie negatywnych opinii, obrazanie itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
brugmann krutko zwięźle ankieta to i dalej bdze mozna gadać ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
Atomic dobry prop ale boli jak skoorwysyn.

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ciekawy jestem czy na sfd w ogole mozna cos z atoma kupic od kogokolwiek, a teksty typu klepiecie lipe zostaw dla siebie bo jak dotad zaden producent jakiegokolwiek undera nie pokazywal sie na zadnym forum bo ludzie co sie tym zajmuja nie maja nayebane do glowy i nie zajmuja sie przepychankami z dziecmi specjalnej troski na sfd, mod moze sprawdzic twoje IP jesli to ty LA BULL/UWAGA30 i jeszcze zaraz po tym LEBANER to ci powiem, zebys dzieciaku sie uspokoil i ogladnal jakas dobra bajke w tv bo nigdy w rekach nie miales co nie jest tajemnica bo sam sie z tym obnosiles a w kazdym dziale temat zalozyles jaki to atomic jest szkodliwy zaraz po tym jak Greg wyebal Ci bana za glupie teksty, nalezalo ci sie i mogles to przyjac na bary, zalozyc drugie konto i zaczac myslec, takie to wlasnie wiarygodne info wyszlo od kogos kto w zasadzie nie ma pojecia jak flakon atoma w realu wyglada, az zal dupe sciska, zemsta za bana d**** poprostu i nic wiecej
ja jeszcze wstawie ta fotke i nawet slowem o atomicu sie nie odezwe, swoje wnioski wyciagnalem i zaden heretyk nie bedzie mi wpieral, ze biale to czarne
na szczescie ****a wiesz i ****a sie dowiesz, innym tez moze sie wiele wydawac, jakbym czymkolwiek handlowal to handlowalbym wszystkim, co to za handlarz co ma tylko jednego undera? mysle ze 5 roznych to malo ale tak jak mowilem juz mi kiepy zarzucaly eap, ec, bd, axio a nawet tren z ip chwalilem bo znajomy zawodnik, ktory tu jest na forum w pewnej firmie promujacej suple stosowal i mialem wiarygodna opinie wiec sie ****a zdecyduj co promuje a co neguje? znegowalem ci kiedys tego yebanego malaya? chudy pisal ze jest ok to znaczy ze jest ok a czemu wam nie schodzi? chooy wie, mnie nie pytaj o takie rzeczy a skad wiem ze jestescie spowinowaceni? by tylko wy jako jedyni macie duzo do powiedzenia, pewnie dlatego, ze wam tam greg doyebal po rajtuzach ale o ile pamietam to nigdy nie pisal ze nie dziala i jakies prywatne wojny z nim prowadzicie, nic mi do tego
i mam nadzieje, ze taka firma jak atomic calkowicie sie wytnie z sfd jak eap czy chocby mala firma jaka jest phoenix, bedzie tylko dla ludzi z wyzszej polki, ktorzy wiedza po co w ogole siegaja po saa

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2009-01-09 23:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
brugmann won kurvvo,
co to kurvva jest, przychodzi jakis **** i bedzie nam tu pyskowal

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naposim na 1cykl?

Następny temat

krwawienie z ucha

WHEY premium