SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robi opium w atomic prop ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
co tłusty napisał? zmieszał sie jak g**** z błotem i tyle

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
Odnoszac sie do tego co napisal Micz to test mogl wyjsc pozytywnie bo chlopak dzien wczesniej zjadl 3 kawalki makowca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39231
brugman - zarejestrowales sie kilka dni temu a taki madry jestes. Jesli brales Atomica to wypowiedz sie-jak dziala? Ja bralem i wypowiedzialem sie pozytywnie-to znaczy ze cos krece? Mam sklamac zebys byl zadowlony?

Chyba ktos tu probuje wejsc na rynek z nowym Underem, bo afera jest krecona profesjonalnie, z kilku kont To dawajcie od razu nazwe labela - wyprobujem Mi to wisi jaki label-oby dzialal, przynajmniej jak Atomic

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Może kolo załadował uzywana strzykawka tego propa (nie koniecznie swoja:D)

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
Sami go zmieszaliście z błotem bo nie jest to w waszym interesie.
Co z tego kurczaku, że ludzie chwalili ?
Pamiętasz taką osobe jak kopernik ? Chcieli go na stosie spalić za swoje teorie. Okazało się jednak, że miał racje.
To nie pierwszy przypadek, że w tym Boldzie jest prop. Ktoś już o tym pisał, ale równierz zagadaliście i zadeptaliście, żeby czasem ktoś się nie dowiedział.
Skalper sam jesteś dzieciak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39231
brugman-dawaj nazwe tego nowego labela a nie sciemniasz https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] I ty i tlusty i tamten trzeci-wszyscy zarejestrowaliscie sie na SFD poczatku stycznia. Walicie te same smuty i myslicie ze nikt sie nie orientuje I ty i tlusty i tamten trzeci-wszyscy zarejestrowaliscie sie na SFD poczatku stycznia. Walicie te same smuty i myslicie ze nikt sie nie orientuje I ty i tlusty i tamten trzeci-wszyscy zarejestrowaliscie sie na SFD poczatku stycznia. Walicie te same smuty i myslicie ze nikt sie nie orientuje [img]../../buziaki/1.gif" alt="" /> A do tego pewnie to jedna i ta sama osoba w kazdym z tych kont. Robicie zwyczajny "czarny PR" - a tego nie robi sie bez przyczyny. Albo wiec mscisz sie na kims albo robisz sobie grunt pod wprowadzenie nowego labela(ale wczesniej musisz podgryzc opinie o Atomicu-inaczej nowy label nie ma szans). Tyle w temacie

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
A głupi jesteś i tyle. Mnie osobiście denerwuje, że ta sama ekipa w każdym temacie broni Atomica jak własnej rodziny.
A wierz mi, że to się niedługo skońćzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
grozisz?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Usunięty przez MarcelQ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja cwaniakuje? co niby takiego napisalem? grzecznie zapytałem bo zabrzmialo to jak jakas grozba a Ty mi ublizasz i jeszcze chcesz mi laske bic??

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naposim na 1cykl?

Następny temat

krwawienie z ucha

WHEY premium