SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robi opium w atomic prop ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
co tutaj sie dzieje wogole

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
znam kola co mu wyszly tez opiaty na multitescie i sie zarzekal ze to po babcinym makowcu. ale pewnie gowno prawda. przyjaral HERbaty i tyle. tez mysle- moze syrop jakis ten kolega na kaszel bral. kupa tego nawet dxm z gripexow i innych takich fajansow usuwane jest w moczu w postaci morfiny, ale ogolnie opiaty w takich dawkach ciezko jest wykrec i raczej sie b. krotko utrzymuja

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
z tego co mi wiadomo opium to nieoczyszczony sok niedojrzałych makówek maku lekarskiego zawierający ponad 20 róznych alkaloidów główne to morfina kodeina i papaweryna dziwne by było gdyby wykryto opium bo raczej predzej którys z alkaloidów np morfine a po drugie opium sie pali bo jak wspomniałem to jest leczko wysuszone bez przeprowadzonej ekstrakcji a nawet gdyby wykryto morfine to cóz musze kolege rozczarowac nie ma preparatów opoidowych na bazie oleju wszystko jest na roztworah wodnych wiec przestań pisac głupoty moze kolezka se przypalił opium ale watpie bo raczej tego nie ma u nas predzej brązowa helupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
czy helupa, czy opium, czy morfina- wychodza opiaty i juz. a tak *******neli pewnie ze opim

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
nie wiem jak wy ale ja zamawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Historia lekko z kosmosu, oznaczalo by to albo:
a. producent robi koks na przemian w garku z hera
b. chinczycy wysylaja zanieczyszony material, tylko ze to moze sie dla nich skonczyc koszmarnie, saa nielegalne nie sa, narkotyki jak najbardziej
Kupy sie to nie trzyma, o atomicu mam raczej kiepskie zdanie, ale nie podejrzewalbym tam obecnosci opiatow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
Jutro sie dowiemy ze e dece atomica jest feta czego to ludzie nie wymysla na SFD...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
a moze w drodze o dbałośc o klijenta dodaja jako środek przeciw bólowy po injekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39231
to cóz musze kolege rozczarowac nie ma preparatów opoidowych na bazie oleju wszystko jest na roztworah wodnych

Dokladnie. Mnie tez to zdziwilo. Jak mozna dac opium do oleju? I jeszcze sprawic aby dzialalo poprzez domiesniowy zastrzyk. To sie pali i wdycha opary

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
licze na to, ze w cypio bede mial koko to bede na podwojnym koksie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naposim na 1cykl?

Następny temat

krwawienie z ucha

WHEY premium