SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na początek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
A więc sprawa ma sie tak:
Chodze na siłke dwa tygodnie, jako trening act wziąłem trening z "robimy forme na lato grupa I".Dieta wygląda tak że staram sie jeść co pół 2,5H jakiś większy posiłek, przede wszystkim szkoła nie pozwala mi na lepszą.Jestem bardzo słaby, dużo poniżej przeciętnych osób w moim wieku, mam 178cm i waże ok 67kg.Chodze na siłke pon-śr-pt.Wcześniej robiłem trening domowy.Z witamin biore maxivit z zeńszeniem..No więc z informacji o mnie chyba wszystko, teraz przejde do pytania.
Co moge wziąć na początek?czy BCAA było by dobrym zakupem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to super że jest cooraz lepiej, przy rozsądnym odżywianiu i trenowaniu a także odpowiedniej regeneracji myślę że efekty i tak przejdą twoje oczekiwania- czego ci życzę i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
na poczatek zacznij czytac duzo forum dzial odzywianie i trening odwiedzaj jak najczesciej... ucz sie trenowac jedz jak najlepiej efekty bede super zawsze tak jest na poczatku ... czas na suple przyjdzie narazie o nich nie mysl
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8513
Na początek dieta i trening wystarczy.
Braki w diecie uzupełnij białkiem, carbo lub gainerem. Jeżeli oczywiście takowe braki posiadasz.
Po paru miesiacach treningu bedziesz mógł skusić sie na kreatynkę.
A narazie to Dieta, Witamininy, ZMA.

Pozdrawiam
LdN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jedyne co ma sens to coś do uzupełnienia diety, czyli gainer/białko/carbo, chociaż przy Twojej wadze to na prawde nie trudno dostarczyć wszystkich składników. A szkołą się nie wykręcaj, każdy coś ma, szkołę, pracę itd, od takich problemów są pojemniki na jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
ZMA można brać na początek????Jak tak to jakie ma skutki uboczne i czy w moim przypadku będzie to dobre rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Weź sie lepiej zabierz za wyszukiwarke a nie ******lisz głupoty z takimi tematami

Jak by to miało skutki uboczne to by to było 2 działy niżej

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
"Uwaga! Nie zaleca się stosowania ZMA poniżej 21 roku życia, ponieważ może to spowodować zbyt duży poziom testosteronu w organizmie."
oki spokojnie, mimo wszystko wyżej wklejone zdanie mówi o skutku ubocznym :P.oki wezme sie za gainera.THX.następnym razem poszukam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
to tylko reklama...

uświadom sobie ze zma to te same minerały które pobierasz z pożywienia - a przecież przed 21 rokiem życia też jesz, nieprawdaż?

ogólnie minerały witaminy i zdrowe tłuszcze o3 osoby ćwiczące powinny spożywać częściej niz zwykli ludzie..

gainera kupuj jeśli masz braki w diecie. wiec jak nie masz diety to ją ułuz a dopiero puzniej dokup to czego w niej brakuje

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
oki, to jakbym miał gainerka(mass xxl), to zma też bym mógł zazucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
tak. zma (cynk magnez vit b6) stosuj ciągle - stała suplementacja.

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
zma olimpu było by dobre?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej

Następny temat

corbo & dextrose

WHEY premium