SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na masę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Stąd, że masz gorsze wyniki od osób z podobnym stażem jadących na czysto, więc dieta i trening kuleją, a raczej jeżdżą na wózku.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
to nie jest moje jedyne źródło białka.jadłem nawet 3g na kg i nie było róznicy.prochy-chodzi Ci o odżywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
a wiesz don że mam 17 cm w nadgarstku.trenowałem z kumplami którzy naprawdę machali bo machali,przy tym ostro imprezując i po roku mieli lepsze efekty niż ja po trzech.genetyka też jest granicą,w tym sporcie szczególnie.chyba że znasz kogoś drobniejszego niż ja z dużo lepszymi wynikami to masz rację,ja zawalam sprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
moze inaczej

przedstaw swoja diete z wczoraj, ale bez oszustw bo chcemy miec obraz z chlopakami choc czesci Twojej wiedzy.

jest duza roznica miedzy 1,5gr bilaka a 2,5gr. Ale bialko to nie jedyny problem.. ile wegli ? ile tluszczy ? podaj rozbicie btw i wczorajsze posilki to pomyslimy pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
z węglami jest tak że jak zwiększam to faktycznie rosnę... ale najwiecej w pasie.wczoraj jadłem mniej więcej(po kolei od rana).1.dwa batony,kanapki z jajkami.2.pieczywo z udkiem.póżnie byłem w pracy tak więc mogę jedynie ze sobą kanapki z piersią,banany,batona,jabłko(tak było wczoraj)5.zapiekanki z pieczywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Witam wszystkich.
Co na masę czesto zadawane pytanie ludzi którzy chca osiągnąć bardzo szybkie rezultaty treningowe.Otóż to co teraz napiszę może niespodobac sie wielu zainteresowanym dlatego z góry chciałbym podkreslić że tylko od ciebie zalezy czy wezniesz czy nie ale do setna jeśli chcesz w expresowym tempie zdobyć mase to radziłbym zastosowac INSULINE typ.Gensulin itp. jest to środek bardzo niebezpieczny ale daje wyśmienite rezultaty szybsze nawet od stosowania steroidów anabolicznych.Do tego można dożucuć środek o nazwie LAURABOLIN srodek typowo anaboliczny.Do insuliny proszę nie podawac mieszać z metanabolem.Prosze o rozwage z tym środkiem.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
brałeś to dyl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10019
zabił byś się na insulinie. moim zdaniem najlepiej meta+testosteron proste ale bardzo efektywne połączenie na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
malo za malo zeby rosnac. Dieta kuleje brak tluszczy malo bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
z tłuszczami prawda,zmienię to.dam wiecej kcal a z białkiem wiem że mało ale spożywałem prawie 3g i nie było różnicy.mój kumpel koksi,je 3 posiłki dziennie i 47 w łapie,aż mnie trafia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na grudzień

Następny temat

naposim teraz ?

WHEY premium