SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na masę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
jeszcze jedno Ci powiem:od przeciążenia uszkodziłem sobie nerwy w rekach(problem do dziś,lekarze nic nie mogą poradzić),miałem przerwę prawie 3 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
przy oimce duzo zalezy od diety.

przedstaw swoja diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Zabawny dział.
W każdym innym pytającego wywaliliby do postów podwieszonych, a wy mu cykl rozpisujecie.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
zrezygnowałem z odżywek białkowych i nie widzę różnicy,jestem chyba typowym hardgainerem.brałem ich przez pewien czas tyle,że nie uwierzysz ale skrecało mnie kilka dni z bólu(myślałem że to wątroba od koksu).teraz to głownie pieczywo mieszane,płatki.z prostych to banany.rodzynki.białko to piersi ok.200g dziennie,trochę ryby,udka.staram się jeść 5,6 posiłków.to jak miałeś Luk po omie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
przedstaw diete.

Chlopaki robia wycinke, mase co chcesz na omie.

nie chce zeby bylo ze klamie ale nie lykalem omki, jednak u Ciebie jz nie widze mozliwosci i innych srodkow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
don coś tam,nie musisz się udzielać,jak nie chcesz pomóc.nie będę się podwieszał bo to mój problem i temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Spoko, zwróciłem tylko uwagę, że zabierasz się do problemu od dupy strony, bo pojęcie o diecie i treningu masz na poziomie małego Kazia.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
chodzi mi oczywiście o masę.moja dieta też nie jest jednakowa i trudno napisać jakiś stały schemat.miałem już dosyć tego samego jedzenia co dzień.jeśli chodzi o białko to chyba wyjdzie ok 1,5g na kg ale przy wiekszych dawkach nie czułem różnicy.dzięki luk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
a skąd Ty don wiesz jakie mam pojecie o treningu i o diecie.na pewno nie wiem co będzie dobre dla Ciebie ale najważniejsze że wiem jakiego mój organizm treningu potrzebuje.myślisz że przez te wszystkie lata machałem jak d**** sztangą bez zastanowienia.na marginesie-studiuję w-f
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
Ale co to za dieta z 200 g cycka i to bez prochu?

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na grudzień

Następny temat

naposim teraz ?

WHEY premium