SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co bedzie jesli wstrzykno sobie w żyle ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1228
hej... co bedzie jesli daje w miesien a niechcacy wstrzykne w zyle?...... powiecmy ze w strzykawie jest test , deka,,,,, i hcg w innym strzale..... bo kuje sie po udach i tak sie zastanawiam

edit wiem ze trzeba odciagac tloczek ,,, ale nieraz wale bez

edit2 a posty i tematy na ten temat sa z 2003



Zmieniony przez - patrykpatryk88 w dniu 2020-07-31 21:31:17

Zmieniony przez - patrykpatryk88 w dniu 2020-07-31 21:31:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
Skoro zastrzyk ma być domięśniowy to nie IV, a olej podawać w żyłę to już chyba największą głupota jaka można wymeslec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jak trafisz w żyłę , to się już o tym
Nie dowiesz

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Jak zrobisz poprawienie iniekcje to nie wstrzykniesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic sie nie stanie jak wleci troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
Hcg mieszasz z saa??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
mesja1905
Jak trafisz w żyłę , to się już o tym
Nie dowiesz


Czemu sie nie dowie? Tescia, deke i hcg w zyle jak da to chyba az tak zle nie bedzie, jezeli w strzykawce nie bedzie babelkow powietrza. Chyba ze duzo trenu albo dhb by w zyle dal.
Chyba ze jakas chorobe serca ma. Zalezy tez ile tej deki i tescia. Zakladam ze ze 2ml i moze 0,5ml hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Podstawa to aspiracja przy zastrzyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
„Czemu sie nie dowie? Tescia, deke i hcg w zyle jak da to chyba az tak zle nie bedzie, jezeli w strzykawce nie bedzie babelkow powietrza. Chyba ze duzo trenu albo dhb by w zyle dal.
Chyba ze jakas chorobe serca ma. Zalezy tez ile tej deki i tescia. Zakladam ze ze 2ml i moze 0,5ml hcg”

Taaa ,wtloczenie takiej ilości soku do żyly moze spowodowac zator plucny. Chodzi o to ze kropla tluszczu zatka tetnice zaopatrująca w krew jakas czesc pluca. Jesli zator bedzie odpowiednio duży to moze spowodować nawet zgon .Jednak żeby do czegos takiego doszło musiałbyś trafic w duza zyle i wtłoczyć tam praktycznie cala zawartosc pompki co raczej jest malo prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
Bijąc w pośladek nie ma takiej możliwości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 109
bij w dupsko nie w uda.. jeśli nie potrafisz sam niech ci zastrzyki robi ktoś inaczej zator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Trafiłem w żyłę robiąc zastrzyk w udo. 1 cm terenu. Efekt taki, że w ułamku sekundy zacząłem się dusić i odczułem duży niepokój / byłem pewny że umieram. Wydaje mi się, że jeśli zrobisz wolno zastrzyk to nawet jeśli trafisz w żyłę nie dasz rady dokończyć zastrzyku bo się zorientujesz Ja zrobiłem bez aspiracji wbijajac i wstrzykujac w ułamku sekundy więc gdy się zorientowałem co się dzieje było już za późno. Po tym incydencie pedantycznie zacząłem podchodzić do robienia zastrzykow
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieco zawyżone FSH i LH w górnej granicy

Następny temat

Przedłużenie drugiego cyklu decaject 200 + cypjoject250+ d-bol

WHEY premium