SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co będzie lepsze i pewniejsze ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Siema mam 21 lat cwicze 2,5 roku moje cykle: 1. 200 mety i 2 paczki prolo, 2. 15 deki i propek. To będzie mój trzeci cykl. Dieta mam ale nie wyliczoną dokłądnie ale jem systematycznie i w miare dobrze jeśli chodzi o węglowodany i białko. Chciałbym zapodac teraz deke(albo jakąś odmiane boldenonu ) omke(albo suste) i winko. Mam na to 1000 zeta. Mozecie mi doradzic co było by lepsze(bardziej pewne bo teraz tyle wy***ek)i rozpisac jak to brac?? z góry wielkie dzięki.Chciałbym zrobi dobrej jakosci mase i troche siły.

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Daj tgu swoje wymiary i osiagi po porzednich cyklach. Najlepiej foto.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Teraz jest spadek bo sesja mnie skończyła:( ale po dece było w ręce 44,5 waga 98 siła też troche poszła do 120 na klatke. Chciałbym dobrą mase i troche siły teraz może mi cos doradzisz ??

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Jakie maxymalne dawki testosteronu brales na tydzien? Ile czasu minelo od ostatniego cyklu?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Od ostatniego cyklu minęło 6 miesięcy ale to dawałem propa a jak dawałem prolo to maks. 1 szot co 5 dni.

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
eor mozesz mi pomóc w rozpisce ?juz mam 3 omki, 100mietka na kicka i boldka 50. możesz mi napisac jak to dawać ??pózniej dorzuce winko.dzięki

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie szukam krytyki!!! ale....

Następny temat

czy moge polaczyc scana z naposimem a potem przejsc na polska??????

WHEY premium