SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cm3 1250 + scitec nutrition whey protein + venom hyperdrive 3.0+

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Witam

Co powiecie na taki cykl?

cm3 1250 + scitec nutrition whey protein + venom hyperdrive 3.0+
czy do tego jeszcze bcaa? (nutrition ma 5 g bcaa w porcji)

Zależy mi na spaleniu tłuszczu bez utraty mięśni.
Mam rok stażu na siłowni i jeden cykl mono.
Dieta na 2500 kkal beztłuszczowa / białkowa.
Gdy zaczynałem, ważyłem 106 kg przy wzroście 175. (naturalnie jestem grubo kościsty i od zawsze ważyłem min. 10 kg wiecej od wzrostu)
Teraz waże 89 kg. Trening 3 razy w tyg po 1.5 godz + 30 min. cardio (rowerek, śr. 25 km na pełnej piź...e)
Jestem zadowolony z efektów siłowni tylko mam straszny BRZUCH i BOCZKI...
Co sądzicie o tym cyklu?

Pozdrowienia kicku00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
jak to dieta beztluszczowa?
jakie braki bialka w diecie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Dieta jest z tłuszczem, tylko jest ograniczony i głownie to nienasycone kwasy tłuszczowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
W diecie nie brakuje mi białka, tylko przy ostrym spalaniu tłuszczu nie che mieć dużych braków w mięśniach. Też nie zawsze mam czas na dokładne stosowania sie do diety i dlatego ten nutrition.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
ok.
zestaw moze byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
ok dzieki za odp.
a brac tez te bcaa czy te w białku wystarczy?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
jak masz kase moze zostac bcaa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
ok dzieki
zamykam temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skład gainera z zmiany na skórze?

Następny temat

dawkowanie creatine xplode w DT

WHEY premium