SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cizka praca fizyczna a trening

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1272
trenowalem do tej pory piec razy w tygodniu ale teraz po 10h mam juz dosc wszystkiego no jeden plus na zmeczeniu lepiej staje heh owszem mozna i robic po 12h ale jezeli robota jest na produkcji czy nawet w magazynie to daje sie jakos rade. Wczesniej w ochronie robilem 24\24 i bylo okej tyle ze na jednej zmianie robilem od zayebu kilometrow ale brak snu nie przeszkadzal jak wlasnie te fizyczne zapyerdalanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955


panowie nic na siłe ja jestem ogrodnikiem wiec czasami mam za******* np cała zime tniemy drzewa na wysokosciach wiec robie siłke kiedy moge ale po całym dniu cięcia piła albo łapania gałezi ktore ważą teżwystarczająco chodziłęm tylko w sobote na nogi i już teraz zaczynam treningi jak zaczynamy robić prace lżejsze typu cięcie trawki, sadzenie kwiatkow itd czasem można przesadzić jak mięśnie sązmęczone i łazisz na siłke szybko popadniesz w przemęczenie itd

to ja tam na górze 24metry nad ziemią

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2011-03-22 19:21:52

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14384
Ja mam podobny dylemat, otóż końcem czerwca lece do usa do pracy na ok 3-4 miesiąace i bede pracowal po 10 max 12 godzin od pn do sob i chce tez chodzic na silke aby zminimalizowac spadki. Jest mozliwa taka opcja ? Dodam ze amerykanskie suple wchodza w gre, myslalem nad kreatyna przez caly okres pobytu w usa + prze rozne aminokwasy witaminy itp. Zamierzam cwiczyc w niedziele, wtorek i powiedzmy piatek, 3 razy w tyg. Uważacie ze jest sens ? czy dac sobie spokoj, nie katowac sie i po powrocie do pl spowrotem ruszyc z silka ?

Patrz komu ufasz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
zalezy jaki masz cel bo jak jakies starty i wiazesz z tym przyszlosc to tak a jak nie to nie masie co spinac, silka 3 razy w tyg micha zeby nie byla z mcd i bedzie ok. Kazdy wie , ze ten sport to kupa kilka mcy offu i zajezdnia od nowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14384
Przyszlosc moze i wiaze z tym sportem ale nie w roli zawodnika, wiec o zadnych startach nie ma mowy ;) A jaki trening bys mi polecil ? fbw czy poleciec splitem ? W ostatnim okresie udalo mi sie zrobic sporo masy miesniowej i nie chcialbym po powrocie z usa znow zaczynac wszystkiego od nowa.
PS: znam ten bol jak po dluzszej przerwie wraca wszystko do 0 Dlatego chce zminimalizowac spadki, bo znow zabraknie mi motywacji jak znow bede musial zaczynac praktycznie od zera

Patrz komu ufasz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
Czesc Ludziom Pracy !















Niech zyje bezrobocie

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
wejdz na jakis cykl 250mg testa co 7/10 dni i spadki beda znikome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam ten ból co poniektórych nic miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ale mały zupelnie cię nie widać a co do roboty tez za******lalem fizycnzie ciezko i cwicyzlem na silce tylko duzym ciezarem malo powtorzen w pracy wyzerka na maxa + jeszcze gainerek na przyplyw sil pozniej sie zwonilem a bylem w polowie cyklu i efektow nie widzialem jak nie masz za co zyc to tez nie urosniesz :D

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 808
Ja pracuje zaledwie moze po 5 godz. ale z powodów warunków pracy czyli temperatura nawet często powyżej 38 stopni. No i masa szła szybko w dół ale tak sie zmotywowałem że kg idą na plus ) dużo jedzenia wody i jeszcze więcej gainera :d i jak narazie pomaga:) przede wszystkim wydaję mi się że chodzi o to jak kto poważnie traktuje siłownie bo z tego później wychodzi motywacja :)

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dla kolegi

Następny temat

spadek sily i miesni po cytomelu

WHEY premium