SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cizka praca fizyczna a trening

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1272
spuchne,spuchne chwilowy efekt o tak to nazwe to jak tam u was panowie? u mnie dziennie jest okolo 12 ton do tego dochodzi kopanie... ale temat heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1272
no ja juz zeszlem 9 kg do tego 3cm w bicu z 45 jest 42 i pewnie zjade do 40-tki dlatego nie wiaze juz zbytnio tego zapjerdolu z silka brak widocznych rezultatow i napewno nie nazywajmy tego lenistwem bo pewnie co niekkory tak wlasnie to odbierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Cześć.

A ile razy w tygodniu trenujesz?
Bo przy takiej pracy jak mówisz moim zdaniem 3 razy w tygodniu trening ci wystarczy plus jak ktoś tutaj dobrze zauważył BARDZO dobrze zbilansowana dieta.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
No ba chlopaku tu polowa kolesi wstaje przed 5 I klada sie spac ok 24 trenuj weekend I jakis dzien w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
znam te dylematy . jak kiedys jezdzilem z taczka to robilem przy tym szrugsy

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Organizm ma zdolnosci adaptacyjne, moj kolezka jak wyszedł z puchy i nigdy wczesniej nie pracował w zaden sposob, bo nie musiał, poszedł do pracy do betoniarni to w 2-3 tygodnie scuhdł 7-8kg i chyba nawet wówczas wszedl na antka z propem z tego co pamietam, czy jakos troche odrobił, no z reszta niewazne... fakt faktem, ze mu nawet soki nie pomogły w utrzymaniu normatywnej masy, lecz po 2 miesiacach... waga przy normalnym jedzeniu ( oczywiscie zwiekszyła sie podaż na kalorie i sam z siebie wiecej jadł i czesciej ) odzyskał swoja wage i pozniej tylko na plus. Trenował cały czas, o dziwo sila az tak bardzo mu nie leciała.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
dokładnie. ja robiłem mase pracując po 12h na akord, do pracy zawsze reklamówka żarcia, wracałem z roboty, robiłem trening i padałem na ryj, ale jakoś rosłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pracuje tylko po 8 h na dwie zmiany ale jest ciezko...daje duzo glutaminy i wiecej kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
trzeba duzo w******lac, inaczej jest *** wielki, no i oczywiscie po treningu jakies antykataboliki bo organizm juz i tak jest wykonczony kilkunasto godzinna ***anina... nie ma co sie oszukiwac, jest ciezko ale da sie. ja za******lalem po 12 godzin w tygodniu i w******lalem jak najwiecej, nie liczylem kalori ani nic i oczywiscie takie partie jak np plecy robilem w weekend i odrazu w kime szedlem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Szacunek Ludzi Magazynu nie ma lipy, ja dziś ***ie na drugą zmianę Praca kuźwa uszlachetnia człowieka, zabiera zdrowie i czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dla kolegi

Następny temat

spadek sily i miesni po cytomelu

WHEY premium