SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chyba mnie zablokowalo :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
nietrzeba trenowac brzucha z obciazeniem ... wystarczą poprostu duze ciezary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 645
nie trenuje brzucha z obciazeniem, ale powiem Wam, ze dzisiaj jest juz lepiej - jeszcze tylko troszke czuje bol w podbrzuszu a jadra juz nie bola i sa troche wieksze.Mam nadzieje ze wszystko wroci do normy, w niedlugim czasie bo jak nie to co ja powiem mojej Pannie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
której pannie tej co Cię rzuci czy nowej? hehe speedem się nie przejmuj wódą też nie bo jak już to speedzik cie odwodni a alko spier.. wątrobę. A ból w jajach to primo przeziębienie, secundo przepuklina, tercio za ostry seks. Powodzenia idź lepiej do lekarza - urologa. ale najpierw naszczaj do falszki bo bez badań nic Ci lekarz nie powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 645
Samegnaty - no wlasnie nowej Pannie nowej :P a z tym lekarzem to jeszcze poczekam kilka dni bo moze niedlugo przejdzie, dziaj jest juz lepiej i oby tak dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
kawał o koksie

Budzi się koks w nocy i stoi mu *****, wstaje idzie do kuchni, laska koksa się budzi i pyta: - Te Rycho! Co się po nocy tłuczesz?
- A nic tylko ***** mi stoi jak sosna.
- No to chodź, bzykniesz mnie!
- Eee tam śpij, rozchodzę to mi przejdzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 645
Jednak mnie zablokowalo i widze ze samo szybko nie przejdzi, czasami jest nawet dobrze ale to raz na ponad tydzien czasu (moze dlatego ze biore Tribusteron i troszeczke daje rade)... Moze mi ktos napisac czy jak sobie kupie teraz HCG to da rade czy musze np. kupic koniecznie przynajmniej 5 strzalow Prolo i dopiero pozniej sie odblokowac HCG??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
pewnie bardziej odpowiada Ci druga opcja co
Zrobiłbym iniekcję hcg najpierw 5000iu.A bóle w podbrzuszu zaobserwowałeś w zwiazku z jakąs konkretną sytuacją ?

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2007-01-22 20:25:25

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 645
bóle w podbrzuszu już sie skonczyly dosyc dawno - poprostu bloknelo mnie i towarzyszyly temu jeszcze bóle okolic przepukliny. Wiec nie wiedzialem zabardzo co mi jest teraz wiem ze musze sie odblokowa. Szczerze to wlasnie wolalbym samym hcg bo kuracji nawet malej nie chce teraz brac, no chyba ze musze i nie ma innego wyjscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2927
Niewiem ale ja mam w jakims stopniu podobny problem... jestem po cyklu 200 mety bez odbloku. Cykl sie skonczyl jakies 2 miechy temu a mi jakos nie kapie tak jak powinno, tzn kapie ale prawie wcale, co robic?? tribusterona zastosowac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 645
No wedlug mnie po mecie tribulus moze cos da rade - chodz z tego co wiem to po mecie chyba nie trzeba sie odblokowywac, z drugiej strony 200tabsob to dosyc duzo i moglo Ci troszke namieszac. Ja sie w sumie nie znam i chyba nie pomoge - sam proboje rozwiazac swoj problem :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proviron-propozycje dawkowania cutter

Następny temat

Iośc cynku w cyklu metanabol 15mg/ed

WHEY premium