SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OXY wyj....a chyba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
Witam.
W sobotę byłem u znajomych mojej żony z pracy i zaczęła się gadka na temat Pudziana i Najmana i od tego przeszło do dopingu. Nieważne. W każdym razie jeden kolo sie wyspowiadał że jakiś tam jego kolega kupił sobie Anapolon który zapodawał codziennie i nic nie przybił, ani grama ponoć. Ja to wogóle myśle że to on a nie kolega, ale była tam jego dziewucha z nim więc pewnie się bał, he he. Miał pod stołem resztkę Anapolonu więc luknąłem i faktycznie pisze Oxymetholone 50mg ,produkcja British Dragon (to chyba w Tajlandii robia jeśli dobrze mi się wydaje). Wydaję mi się że gość nie mial diety odpowiedniej, bo mówił: co? jaka? a co to jakas specjalna musi być? , mówił też że miał białko ("ten gość") do tego anapolnu , pomińmy to. No właśnie, nawet jeśli diety nie miał to przy takim środku jak anpolon wpierd....ym po 75mg na dzień przez miesiąc musiało by pójść chociażby nawet tłuszcz albo wodą by podszedł i napuchł. Co myślicie? Mi się wydaje że go wyj...ł ktos na kasę
Pozdr.



Zmieniony przez - pitekw12 w dniu 2009-12-16 13:56:09

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
ja jeśli na cyklu przybije 3 kg to uznam go za udany, nie oczekuję nie wiadomo czego, aczkolwiek każdy dodatkowy gram bedzie na plus.
z tego co czytałem przyrosty zależą nie tylko od diety i treningu ale również gospodarki hormonalnej smego kokszącego.
Aha, i sorki karlos ze ci zwróciłem uwage, masz rację, pomyłkę tam zrobiłem niewybaczalną, niumyslnie, sorka.
Pozdro.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
no może
tylko nie wiem po co ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
po to że może ktoś też miał taką sytuację to się podzieli swoimi doświadczeniami z tym środkiem.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak kupuje british dragona to się nie dziw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
czemu? wały czy taki słaby towar?

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
jak ktos cokolwiek wie to BD nie kupuje.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
jak żresz antka to masz apetyt jak świnia i gdy jesteś głodny to idzie się popłakać z bólu :( i potem w 25dni się tyje 9-11kg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
no i proszę, widzisz po co taki temat. Jak się w przyszłości zdecyduję albo ktoś inny na anapolon to będzie wiedział że BD lipny towar zapodaje. Nie wszyscy są ekspertami w dziedzinie dopingu, gdzieki czemu między innymi ten dział chyba ma sens istnienia. Dzieki za wypowiedzi, pozdrawiam.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
pitekw12 akurat tematów na temat tej firmy jest multum
wystarczyłoby użyć wyszukiwarki,nie trzeba zaśmiecać forum zbędnymi tematami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ostatnio właśnie zauważyłem strasznie dużo tematów na temat antka, widać coraz więcej ludzi grubo jedzie z koksem :D brałem raz "błąd młodości" dawka była 75mg dziennie stała dawka 3tbasy(25mg) z alchemii(błąd młodości gdyż mogłem wrzucić metke na poczatek) dokładnie to było 2 lata temu w wakacje i w 21 dni 9,5-10kg wachała się waga, i nie spadło dużo bo pamietam przed ważyłem 61kg a po wakacjach waga mi została 68kg :) ale co 2godziny latałem i wpierdzielałem jak dzik, śniadanie jajecznica z 6jajek 3kajzerki z szyneczka i do tego jakiś serek a za 2-3h już wołałem obiad, a jak brakowało mi jedzonka to czułem się jakby mi wszystko w brzuchu się skrecało a po jakis 2 tygodniach to zgaga na wieczór masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
tylko nie mowcie mi ze mialem niedowage ale po porostu mialem wtedy 166cm wzrostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wintstrol Inj + Metka oral Jelfa<----rozpiska

Następny temat

Szybki powrót do formy ;)

Wiecej