SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chyba dobry plan?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1476
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy w progrsji,np.12-10-8-6 ciezar w pierwszych 12 powtorzeniach podnosze maxymalny i zwiekszam wraz z prograsja dalej,czy najpierw wykonuje np 70%max.ciezaru-12 powtorzen,75%max.-10 powt,80%max-8powt,85%-6 powt.?Albo tez inne proporcje procentowe,to jest tylko przyklad.

Pozdrawiam,
Skinek
"NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1476
A jak to sie odnosi np.do rozpietek?Jezeli mam 12-12-12 to wykonuje to max.ciezarem jakim jestem w stanie zrobic czy tez zachowac jakas proporcje procentowa?

Pozdrawiam,
Skinek
"NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
W ćwiczeniach złożonych - w których jest progresja w pierwszych seriach będziesz z pewnością miał nieco zapasu.

W kolejnych seriach niech ten zapas zmniejsza się do 1-3 powt., aż w ostatniej będzie max 1 powtózenie.

W ćwiczeniach bez progresji zapas 2-3 powtórzeń we weszystkich.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1476
mam jeszcze pytanko odnosnie szrugsow w grupie2 cykl 2.Jest napisane 3 serie 15-12-10 ale czy nie powinno byc progresji w tym cwiczeniu?I czy w okresie robienia masy a6WEIDERA jest wskazana czy tylko raczej przy rzezbie ja sie powinno robic?Z gory dzieki.

Pozdrawiam,
Skinek
"NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1. Przy szrugsach może być progresja
2. A6Weidera jest przede wszystkim błednie opisana na SFD. Nie trenuje się w niej codziennie, a co 2 dzień.
3.Jeśli już chcesz ją stosować, to:

a - wg plt.2
b - nie w okresie budowania masy, tylko podczas pracy nad definicją

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1476
Mam jeszcze pytanko.Napisales ,ze robie cala,klatke,barki,tricepsy itd.Ale robiac np.klatke powinienem robic tak?
WARIANT A
plaska 15-12-10-8
skosna 12-10-8-8
rozpietki 12-12-12 czy tak:
WARIANT B
PLASKA 15,SKOSNA 12,ROZPIETKI 12,
PLASKA 12,SKOSNA 10,ROZPIETKI 12,
PLASKA 10,SKOSNA 8,ROZPIETKI 12,
PLASKA 8,SKOSNA 8
Jest to pytanie gwoli scislosci,dzieki za odp.

Pozdrawiam,
Skinek
"NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ale wszystrko jest dokładnie krok po kroku w planie.

Czego nie zrozumiałeś?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1476
Robic mam najpierw 4 serie na plaskiej,pozniej 4 serie na skosnej i rozpietki na koniec czy przeplatac plaska,skosna,rozpietki,plaska,skosna,rozpietki itd...Sorki za moja dociekliwosc.Wiem ze to dla Ciebie prozaiczne pytanie ale wole wiedziec jak bedzie nalepiej i najefektywniej.

Pozdrawiam,
Skinek
"NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli oznaczenia są 1,2,3 itd to robisz po kolei wszystkie serie danego ćwiczenia.

Gdybyś znał moje "rozpiski", to wiedziałbyś, że serie łączone i superserie oznaczam 1A, 1B, 2A, 2B itd.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2012
Przepraszam, że się wtrącę, ale chciałem zapytać o ten plan co drugi dzien, który przedstawił Michail.
Do tej pory trenowalem planem 3 x tyg: I: klatka (4 cwiczenia), triceps (3 cwicz), II - plecy (3 cwicz), biceps(3), III - barki(4), nogi (4). Czy jeśli przerzucę się na plan 2 dniowy - co drugi dzien, o którym wlasnie mowa, efekty treningu beda widoczniejsze?? Nie wiem, na który plan sie zdecydowac teraz (cwicze trzeci miesiac 3 razy w tyg, wczesniej 2 miesiace trening ogolnorozwojowy 2 x tyg)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zero napompowania

Następny temat

Oceńcie plan na masę

WHEY premium