SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ceny suwnicy hm2 w keltonie

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
jedyna róznica miedzy hm1 a polaczonymi dwoma gladiusami bedzie to:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
Poza tym jak się ma et 2 wyciągi gladius to można do nich dołączyć maszynę na nogi itd czego z bramą nie da się zrobić ;D
cena jest za napis HEAVY a nie HOME
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
licytacja bramy znikneła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ciekawy jestem co zrobia dalej, skoro zniknely licytacje z cena minimalna 1500

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Witam wszystkich :)
Podsyłam Wam kilka istotnych informacji na temat suwnicy HM2, są to aspekty pozwalające ocenić jakość produktu w stosunku do ceny.

- Podstawa wykonana z profilu 50x50x2mm przez co sprzęt jest bardziej stabilny
- Długość podstawy 215cm przez co sprzęt jest bardziej stabilny i wytrzymały.
- Wysokość to 175cm dzięki czemu osoby wysokie również mogą ćwiczyć na suwnicy wykonując pełny zakres ćwiczeń.
- Wózek jest prowadzony aż na 8 łożyskach co usprawnia płynność pracy oraz zwiększa komfort ćwiczeń.
- Grubość podestu wykonana jest z blachy ryflowanej grubości 4mm przez co jest bardziej wytrzymała.
- Posiada po 9 haków asekuracyjnych na całej długości maszyny, dzięki temu bezpieczniej się ćwiczysz i możesz asekurować się i u góry i na dole.
- Profilowana i obszywana tapicerka zwiększa komfort ćwiczenia, wygląda estetycznie i wydłuża żywotność tapicerki.
- Haki asekuracyjne z pełnego pręta przez co są wytrzymalsze.
- Pręt na obciążenia wykonany jest z pełnego materiału daje to możliwość założenia większego ciężaru, odległość pozwala wygodnie założyć krążki 20 kg
- Uchwyty do zapierania się przy wypychaniu spawane są w dwóch miejscach przez co stabilnie możesz się zaprzeć i uchwyt się nie urwie.
- Uchwyty na ręce do przysiadów są odpowiednio ustawione przez co nie nabawisz się urazu nadgarstka i stabilniej wykonasz ćwiczenia.
- Poduszki na barki do przysiadów są większe i ustawione pod kątem ostrym dzięki czemu nie wysuniesz się podczas ćwiczeń. Będziesz stabilnie wykonywał ćwiczenia.
- Podest na nogi do przysiadów jest pod kątem lekko rozwartym. Wykonując ćwiczenie nie dochodzi do oderwania piety od podestu. Pozwala to na ćwiczenia z większym ciężarem i poprawia efektywność treningu. Chroni staw skokowy przed urazem.

Mam nadzieję, że podałam wystarczającą ilość plusów naszej suwnicy ;) przy takiej jakości sprzętu cena naprawdę nie jest wysoka. Masz przynajmniej pewność,że sprzęt będzie służył Ci przez długie lata ;)

Paulina z Keltona :) :)

Zmieniony przez - Kelton-pw w dniu 2011-11-17 14:26:08

Paulina
Specjalista ds.sprzedaży
Skontaktuj się ze mną

www.kelton.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
witam dziekuje za zainteresowanie z strony keltona
Tak ja rozumiem ze troche materialow i pracy na taki sprzet poszlo wiec musi kosztowac. Nie chodzi mi oto zeby taki sprzet kosztowal 500 zl. Chodzi mi tylko oto czemu podobny sprzet marbo potrafi zrobic i sprzedawac 800 zl taniej?? ;)
Wytrzymalosc tapicerka i materialy sa bardzo podobne jak nie identyczne, Jedyna roznica jest to ze suwnica keltona ma troche wieksze wymiary. Ale czy te pare m wiecej profili musi kosztowac 800 zl?

ps marbo ma ukosne wzmocnienia ktorych nie widze w keltonie, takze juz roznica w zuzyciu profili jest mniejsza + dodatkowe wzmocnienie zawsze daje wieksze poczucie bezpieczenstwa ;)








Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2011-11-17 15:26:18

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 187
Witam Cię bercikk5 :)
Widzę, że jesteś bardzo zainteresowany naszym produktem :).
Jeżeli chcesz ją zakupić skontaktuj się z handlowcem na adres [email protected] lub [email protected] . Przygotujemy dla Ciebie ofertę cenową na suwnice HM2 nie do odrzucenia;)
Paulina z Keltona:)

Paulina
Specjalista ds.sprzedaży
Skontaktuj się ze mną

www.kelton.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Wie Pani co ja uzywalem tej suwnicy do porownania gdyz i marbo i kelton posiada owa Chcialbym kiedys ja kupic ale nie w aktualnej chwili poniewaz teraz chce kupic motocykl, a pozniej ponownie bede inwestowal w swa silownie
Chcialem zwrocic uwage keltona zeby zapobiec mocnej tendencji do wzrastania cen w porownaniu z konkurencja, gdyz moze nie teraz ale planuje zrobic zakupy

ps. Mam nadzieje ze gdy przyjdzie pora na moje inwestycje w silownie Pani dotrzyma slowa i przygotuje atrakcyjna oferte w porownaniu z konkurencja Poniewaz robilem juz u Panstwa zakupy i do tej pory bylem zadowolony, ale zostalem zaniepokojony roznica cen pomiedzy jedna firma a druga, temu wolalem odrazu zwrocic uwage na istniejaca sytuacje

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2011-11-17 16:12:14

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Zostaje jeszcze jedna opcja Motocykl i suwnica , wystarczy dobrze zalicytować w aukcji która ukazała się wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
temu biore udzial w licytacji, moze sie zdarzy cud i nie podbija ceny tak bardzo... Choc watpie bo chetnych jest duzo, a suwnica jedna

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

poszukuje maszyny symulujacej jazde na nartach

Następny temat

Zawody

WHEY premium