SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carire - nowe foty str. 30

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
podziwiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
...Carire - super !!!!!!!! podziwiam i życzę powodzenia ależ ty masz wytrwałości :)

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Mało jest taki ludzi jak TY !. W Twoim charakterze podoba mi się że brniesz za każdą cenne do wybranego celu i walczysz z tym jak lew :].Życze Ci większych sukcesów , czemu większych bo już większosć osiągnełeś.
Pozdro i Sog oczywiscie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w twoja postaw jest godna pochwaly, napoewno ci sie uda


zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15780
też brzuch priorytetowo traktuję :)

mam wrażenie, że tam tłuszczu najwięcej się odkłada i najbardziej jest widoczny. I najpóźniej się spala. Widzę gdzie szczególnie się pocę podczas ćwiczeń i na tej podstawie wnioskuje, gdzie tłuszcz się głównie spala (może to błędny wskaźnik).

Wydaje mi się, że najbardziej widoczne efekty jesli chodzi o redukcje tłuszczu to zaobserwowałem na ramionach, górnej części tułowia. Na brzuchu powoli. Zorientowałem się także, że "trochę" tłuszczu odłożyło sie także na udach i pośladkach. Przy dobieraniu się do tłuszczu na brzuchu także tamten tłuszcz odgrywa rolę.

Życzę powodzenia w pracy nad sylwetką. Też się tym zajmuję i temat jak Twój jest dla mnie dodatkową inspiracją. Chyba mogę dać soga więc to zrobię. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 992
lepiej wyglądasz w ubraniu heh słabo ale zawsze cos P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Tomasz 77 rowniez zycze wytrwalosci i powodzenia! Napewno Ci sie uda

Wszystkim dziekuje!!! Obiecuje ze bedze lepiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
carire super przemiana!! skóra bardzo rozciągnieta!! walcz bo o***ałes kawał dobrej roboty sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
przemiana niesamowita wrecz!

masz zapal do tego sportu czlowieku i to sie ceni!!!

osiagnales juz wiele ale nei rzucasz tego!

lap teraz mase i bedziemy wszyscy czekac na aktualne fotki z co raz wieksza masa miesniowa rzecz jasna

powodzenia i lap soga

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Na bank beda nowe foty
Z wieksza masa i to tylko i wylacznie miesiowa!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki

Następny temat

Oceńcie mnie

WHEY premium