SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carire - nowe foty str. 30

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
jakas przemiana jest

wszystkie zebra bylo widac:O

ale teraz jest dobrze

sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
na zdjeciu podpisanym takie jeszcze cos masz sutki pod klatka-jestem oficjalnei roz***any

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
Za***iście się zmieniłeś!!!! coś wspaniałego ogromny szacunek za tyle pracy jesteś wielki

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10836
witam super zmiana ale na ogolonej klacie wyglądało by to lepiej i tak juz pachy golisz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś tam wcześniej napisał, że jedyne co masz dobre to plecy, a ja chciałbym teraz odnieść się do tego który napisał te słowa :

Zacznij używać szarych komórek. Skoro Ty naprawde nie widzisz do czego doszedł ten człowiek i potrafisz wyszczegolnic tylko plecy po takiej zmianie to jesteś dla mnie frajer pompka

do autora postu : szacuneczek ! i to wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546


witam.
kilka fot z dzisiaj
Na zdjeciach waga okolo 98-99 kg, obecnie stosuje taki plan: 4 x trening silowy, 2-3 x basen + sauna. Z zupli to Isolat bialka, bcaa, witaminy, mineraly, Olej MCT, Omega 3 i dieta to tyle,

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki

Następny temat

Oceńcie mnie

WHEY premium