SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

całe życie na redukcji - dziennik

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
ja bym dal
1. czworki+podlad ciezko+bicek
2.klata+barki przod i bok
3.dwojki+poslad lekko+tricek
4.plecy+tyl barkow

opcji jest sporo:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 653
TomQ-MAG
ja bym dal
1. czworki+podlad ciezko+bicek
2.klata+barki przod i bok
3.dwojki+poslad lekko+tricek
4.plecy+tyl barkow

opcji jest sporo:)


dzięki, to zrobie tak jak proponujesz szefie

1.czwórki, poślad cięzko , bic
przysiady, RDL, suwnica,goblet squat,hip thrust, uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją
2.klata, barki przod i bok
wyciskanie sztangielek w leżeniu, OHP,podciąganie sztangi wzdluz tułowia,unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami
3.dwójki , poslad lekko,tricek
martwy na prostych,przysiady, wyciagnie linek z wyciagu nogą, zakroki, wyciskanie francuskie,sciaganie linek z wyciagu na dol
4.plecy i tyl barkow
martwy klasyk, sciaganie drazka z wyciagu do klatki,wioslowanie sztanga,,wioslowanie sztangielka w opadzie, unoszenie talerza w przod, facepull

moze być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
1. rdl-a bym juz tutaj nie wrzucal, adal np przysiad bulgarski: czyli klasyk+bulgar (nawet bez obciazenia) co doposlada, niemas zna siowni takiego uchwytu na noge by nieco dorzucic odwodzen pod roznymi katami?
2.u kobiet bym preferowal wyciskanie na skosie dodatnim, dorzucilbym jeszcze cos rozciagajacego jak przenoszenie lub rozpietki:) podciaganie sztangi zamienilbym na hantle
3.tutaj mozna dac tez hip thrusta w innej formie na wiekszym zakresie powtorzen z innej formie:)
widze ze jednak mas zlinke do nogi:P wiec mozna dac na jednym treningu wyprosty calej nogi, a na drugim odwodzenia bardziej boczne
4. moze byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 653
dziekuje bardzo :)
Zaraz pójdę na gore i sprawdzę czy mam te uchwyty do linek , to najwyżej dzisiaj wieczorem juz zrobię 1 z nowego planu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 653
31.08.2016

Wczoraj nie dodałam żadnego wpisu, bo wróciłam zmęczona do domu - wstałam o 5, od 6;30 do 17 w pracy, później od razu mój trening, ogarnęłam się szybko i spać, ale nie narzekam bo mam najlepsza prace haha

no więc wczoraj :
przysiady 4x6-8
suwnica 3x15
bułgarski 3x8-10
goblet squat 4x8
hip thrust 4x8
odwodzenie nogi w tył 3x10
uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją 3x10

Miska : płatki owsiane z jogurtem i bananem, ryż kurczak warzywa, matrix i jeszcze coś tam wpadło, ale chyba muszę dokładnie sobie rozpisać co mam zjeść żeby dobijać na równi te kalorie

Ogółem przy tych wczorajszych hip thrustach myślałam że się popłacze, po takiej przerwie, ale głupio tak było się poddać jak inni stali nade mną
a dzisiaj klata i barki -przód, bok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
że Tobie się chce redukować przy takiej niskiej wadze to dla mnie niepojęte nadal, jeść nie lubisz czy co

I teraz ja pomarudzę o foty, nie ma przebacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
masa ciala to nie wszystko Basiu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 653
ale przecież miałam dłuższą przerwę od tego i jeszcze trochę mi zostało do zrobienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
no dobra już nie marudze, ja i moje 67kg się grzecznie zamykamy w sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
kiedy foty Basia? :D moga byc na fb na pw :D haha

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Dziennik Konkursowy] Thokey&Marian

Następny temat

[DT] Walka z samym sobą - Jerzelio

WHEY premium