SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowanie masy, podatnosc na gino, stosowanie inhibitorow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
Witam, panowie, mam problem, Bo jestem podatny na Gino przy tescie 500mg week, o grubych bombach mogę zapomnieć. Mam male grudy juz z poprzedniego cyklu, bo nie stosowalem żadnego ia. Aktualnie leci exe, ale przez exe masa nie idzie w ogóle w gore mimo nadwyżki kaliryczej. Waga 100kg aktualnie. Jak sobie radzić jesli chce sie robic duza masę? Są jakies sposoby? Bo nie wierze, ze każdy kkto grubo koksuje ma wycięte gruczoly. Czy Wy tez macie jakies guzki i się tym nie przejmujecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
Exe podbilem po badaniach 25mg Ed. Wrzuciłem atd z brawna rana, nie wiem czy działa. W piatek kończę metę, a za 5 dni podam hcg i potem Combo tamox clom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Jak jesteś podatny to albo wytnij gruczoły albo zmień sport albo ćwicz rekreacyjnie bez towaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
1. WIEK: 25
2. WAGA: 100
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:
-udo: 68
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko: 2.5g
-węglowodany: 7g
-tłuszcz: 1-2g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
buszak
Jak jesteś podatny to albo wytnij gruczoły albo zmień sport albo ćwicz rekreacyjnie bez towaru.


zadalem pytanie dla tych co gruba leca z towarem i nie wycinali gruczolow. twoja odpowiedz nic tu nie wniosla
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
No ja lece grubo i otoczenie moje tez (chociaz wiem ze są ancymony które leca duuuuzo grubiej). Jak jestes podatny to wytnij jezeli chcesz sie dalej bawić. Inaczej bedziesz musiał nap*****lac IA non stop i hamowac przyrosty. efekty z cykli beda bez sensu niewspółmierne do środków które przyjmujesz i szkód jakie robisz organizmowi. A zaufaj mi na slowo ze wczesniej czy poźniej się zapomnisz albo bedziesz chciał odstawic wszystko i wtedy to estro Cie dojedzie po całosci i bez chirurga sie nie obejdzie. Dlaczego nie chcesz wycinać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Teraz spojrzałem ze 43 w łapce jest to juz taki nowicjusz nie jestes. Rób dalej jak robiłes i spokojnie sie bedziesz budował. Tak na marginesie znam ludzi z wynikami i dla nich 500gram /week to juz jest grubo bo do tego leci zawsze sporo anabolików. tak na marginesie to tylko przypomne ze jeszcze kilka lat temu testa sie tak nie waliło jak teraz. Najpopularniejszym combo była deka+metka albo primka+wino i ludzie wyglądali jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
bo nie moge sobie pozwolic na miesiac l4 w mojej pracy, mam rodzine na utrzymaniu. praca fizyczna. z reszta jaka jest pewnosc, ze po wycieciu to nie odrosnie? czytalem o przypadkach, ze po roku odroslo na nowo. exe lece 2 razy w tyg, dlatego kg nie ida w ogole w gore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
, Zakładam ze masz dobrą dietę bo musisz dobrać ilość IA do ilości testosteronu, nie zbijać estradiolu , a trzymać go w ryzach, jak masz podatność na gino.

Czyli podbijasz dawkę testosteronu lub i zmniejszasz dawkę exe , przy okazji robisz badania estradiolu.
Z drugiej strony lepsze 2-3kg czystej masy niż 10kg , tłuszczu i wody.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
ogolnie wzrosla mi masa miesniowa, bo kazdy mi mowi i widac w lustrze. niestety kg juz nie ida od sporego czasu. mialem plan zrobic w tym roku 110kg ale bylo by to kosztem duzych cyckow. exe leci 25mg week w 2 dawkach. okazalo sie, ze za malo odebralem badania wczoraj wyszlo 146 przy normie min 0 max 56. zrobilem badanie bo troche sutki spuchly. teraz wale exe 3 dni po 1 tabletce potem 3 dni co drugi dzien, a na koncu chce dawac 12,5g mg co drugi dzien. czy dodanie masteronu przez caly cykl da mi cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Przy 25mg tygodniowo czyli bierzesz 12,5e4d dobrze kumam ? Masz estradiol na poziomie 146 przy normie max 56 czyli 3razy przekroczona granica czy exe to apteka czy ug?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie

Następny temat

Cykl na mase...

WHEY premium