SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

femara na gino czy to dobry pomysł?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191
1. WIEK: 22
2. WAGA: 70
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps: 37
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA: brak, jak najwięcej
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Prop 12tyg. + meta 100tabs; clomid + hcg
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: -
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: miesiąc po ostatnim cyklu
11. POZIOM BF%: 11
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90
-martwy ciąg: 100
-przysiad: 80

Witam,
po cyklu mam problem z gino, pobrałem 30 tabletek nolvy nie pomogło, wydaje mi się ze sutek robi się coraz większy, mam zamiar wejść na femare tylko podobno samopoczucie starsznę czy to nie będzie za mocny środek, a może coś innego około miesiąca borykam sie z tym sutkiem badania wrzucam poniżej.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób usg sutka,bo letro to jest bardzo silny środek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191
A co uważasz ze może to nie być gino?



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2016-01-12 01:47:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1154
femare jak wrzucisz tabsa to może nawet zbić estro do 0... ja bym zaczoł od 1/4 tabletki co 4-5 dni i po kilku tygodnia ponownie na badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1154
femare jak wrzucisz tabsa to może nawet zbić estro do 0... ja bym zaczoł od 1/4 tabletki co 4-5 dni i po kilku tygodnia ponownie na badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
O cenach nie gadamy wynik trochę zamałY na gino. Możesz wrzucić 1/2 tabletki przez 5-7 dni zobaczysz co się będzie działo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tu nie chodzi o zbijanie estro, a o leczenie gino ktore jest po cyklu

Ile czasu temu skonczyles cykl ?
Letro nadaje sie jak najbardziej, a co do samopoczucia to chyba lepiej sie przemeczyc chwile niz chodzic z gino

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
nic dodac nic ując trzeba cofnąc gino a nie patrzeć teraz na poziom e2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191
Cykl skończyłem ponad miesiąc temu, gdy zauważyłem ze coś sie dzieje nolve przez 15dni wczoraj właśnie mi poszło całe opakowanie po 40mg dziennie brałem, gino nie znikało a wręcz wydaje mi się że większe się zrobiło, w takim przypadku jak ja jestem myślę, żeby jedną dziennie brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Twoja decyzja, a jesteś pewien że to gino nie lipo ?

Po 1dziennie letro 2,5mg zbijesz estrogen przy twoich wynikach do zera w ciągu tygodnia, przygotuj się na bóle stawów depresje apatie itd Letrezol to najmocniejszy IA w galaktyce, dlatego rozpisałem Tobie czasowo nie tak drastyczne zbicie estrogenu, po drugie gino nie tylko wywołuje estrogen.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191
w 99% jestem pewny że to gino.
tylko czy mniejsze dawki mi cofną gino?
Dodam, że tylko jeden sutek boryka sie z tym problemem


Zmieniony przez - KUN1 w dniu 2016-01-12 12:53:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clenbuterol+meta

Następny temat

SARM na mase

WHEY premium