SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bułka grahamka z jakiego sklepu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 899
A co sądzicie o bułkach z Lidla? Pisze że bez konserwantów i są takie fajne chrupiące. Oraz o piekarni Awiteks, czy warto tam kupować? Bo mam blisko. Sprawdzę też polecana piekarnie na ul. Rusznikarska 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Żądając te pytania najprawdopodobniej nie przeczytałeś tego co pisaliśmy. Przypomnę więc jeszcze raz. To w jakim sklepie kupujesz określony rodzaj pieczywa nie decyduję o jego jakości. Wszędzie znajdziesz dobrej, średniej i złej jakości chleb, czy bułki. Tylko od Ciebie zależy, które kupisz.

Jeżeli wiesz jakie składniki unikać w pieczywie, a jakie warto aby występowały, to znajdziesz dobre pieczywo w każdej piekarni, spożywczym, supermarkekcie, czy hipermarkecie. Polecam więc przeczytać jeszcze raz artykuł, który wkleiłem i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 899
Ok tylko o ile w takim Auchan jest podany skład to w Lidlu nie ma nic podane i nie wiem czy mogę jeść te bułki czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 104
Nie ma raczej różnicy Możesz kupić z takiej biedronki czy Lidla albo z osiedloweglo sklepu

Jakubek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
degel123
Ok tylko o ile w takim Auchan jest podany skład to w Lidlu nie ma nic podane i nie wiem czy mogę jeść te bułki czy nie.


W Lidlu też jest podany skład. Z boku "przy piecach".
Jak w Twoim Lidlu nie ma, to są zobowiązani Ci go udostępnić.
Niemniej wielkiej różnicy nie będzie. Jedz takie bułki jakie Ci smakują. Nie świruj w kwestiach, w których świrować nie trzeba.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
domer
Mąka graham to mąka graham, więc pieczywo graham zawiera mąkę graham. Chyba, że w składzie jest jeszcze coś innego. Z tego też względu polecam zaznajomić się ze składem bułek, które chcesz kupić. Każdy sprzedawca powinien mieć taki skład dostępny dla klientów. Wystarczy spytać.

Poza tym nikt Tobie nie każe jeść bułek graham. Jeżeli tak Tobie zalecił dietetyk, to polecam skonsultować z nim jakie są opcje innych mąk. Wyręczę go w tym, np.: gryczana, żytnia, razowa, orkiszowa, jaglana, czy pieczywo pełnoziarniste.

https://potreningu.pl/articles/5424/chcesz-kupic-dobrej-jakosci-pieczywo-oto-najwazniejsze-informacje


Polecam czytać uważnie co piszemy.


Zmieniony przez - domer w dniu 2019-10-13 13:00:28

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu bez aktywnosci

Następny temat

Rekompozycja, masa czy redukcja?

WHEY premium