SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszek + dieta?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
siemanko, a wiec szybko i na temat. chcialbym sie dowiedziec, jak najszybciej wyrzezbic brzuch, wiem, ze takich tematow jest sporo, jednak nie chcialem sie podpinac pod nowy, bo mam kilka pytan.

Na poczatek moze moje parametry:

Płeć : mężczyzna

Wiek : 20

Waga : 67kg

Wzrost : 176cm

Cel treningowy : brzuch (i lapy?)

Staż treningowy na siłowni : mialem atlas, uzywalem jakies 3 miesiace - sprzedalem.

Uprawiane inne sporty : downhill,

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : drązek w scianie, powerball.

Dieta : swego czasu nauczylem sie jesc duzo bialego miesa, serow, makaronow i tak mi zostalo.

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak. powinienem jakies?

Ostatnio przerabiany plan: brak


i teraz tak. nie jestem jakos bardzo gruby, jednak po zimie zebralo mi sie troszke masy, ktora chcialbym przerobic. zalezy mi na szybkim treningu(jak kazdemu chyba...), jednak nie nastawiam sie na jakies cuda - wiadomo.

chcialem zapytac, o diete, czy poza tym, co wypisalem wyzej, powinienem cos zmienic? Dalej, czy jezeli chodzi o suplementy, to czy warto? i ostatnie pytanie, swego czasu tanczylem break'a. mialem i lapy i brzuch na tyle silne, ze robilem sobie tzw "flagi", na slupkach, malych drzewach, itp. teraz nie jestem w stanie oderwac nog od ziemi. na jakie cwiczenia powinienem zwrocic szczegolna uwage, abym mogl sobie znow "powiewac"?

dzieki, z gory, wielkie.

pozdrawiam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 67

Wzrost: 176

Cel treningowy: brzuch i lapy

Staż treningowy na słowni: mialem atlas, uzywalem jakies 3 miesiace - sprzedalem.

Uprawiane inne sporty: downhill

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): drązek w scianie, powerball.

Dieta: swego czasu nauczylem sie jesc duzo bialego miesa, serow, makaronow i tak mi zostalo.

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: brak. powinienem jakies?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Otóż w Twoim przypadku, możesz robić aeroby, a także program podciągania się na drążku (już nie pamiętam kogo, ale poszukam) oraz prastare pompki. Nie ma nic lepszego na rozbudowę ramion. :)

Aeroby rób co drugi dzień, to znaczy bieganie 30-45 minut, oczywiście rozgrzewka, jedz co 3h porządny posiłek, ale staraj się ograniczyć z posiłkami typu makaron, ryż, jedz warzywa, pij duuużo wody. :) Problem zniknie. :)

Oczywiście aeroby przeplataj z robieniem treningu, czyli raz aeroby, raz te pompki i podciągania. :) Wiem, że za chwilę mogą się doczepić osoby mówiące, że trzeba całe ciało ćwiczyć, ale chłopak na razie na aerobach jedzie, dajmy mu szansę. A poza tym pompki to uniwersalne ćwiczenie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
67kg? gdzie ta masa co pisałeś?
nie polecałbym chudnąc bo po co wyglądać jak anorektyk?
dalej... po co Ci suplementy jak diety nie ma?

ale jak kto chce

do schudnięcia: dieta i aeroby jeżeli nie chcesz siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
@up: Nie zrozumieles mnie nie chce chudnac, tylko wyrzezbic to co jest . Co do suplementow, to tez nie mowie, ze "SA MI POTRZEBNE", pytalem czy warto, a jak tak, to co i jak? a to roznica ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Nie, nie warto, nie pompuj się sztucznie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Każdy Ci tu powie, żebyś przez najbliższe (przynajmniej) pół roku skupił się wyłącznie na diecie i treningu.

Każdy tez Ci powie, że powinieneś myśleć o treningu całego ciała. Oczywiście możesz mieć swoje priorytety, ale musisz rozwijać wszystkie mięśnie. Poczytaj o FBW.

Co do zamiany tłuszczu w mięśnie- jest to niestety niemożliwe. Także, niestety, odchudzanko ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukować czy masować ? zdjęcia

Następny temat

Proszę o pomoc w doborze odżywek

WHEY premium