SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 141 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3489
Pokaz klatke jeszcze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
wklęsła jest jeśli o to chodzi

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Chłopie ty to masuj się nei dziwe że Ci brzcuh wywala, to jedzenie się gdzieś musi pomiescić. A Ty po prostu wychudzony jesteś jakbyś anorektykiem był

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
ale czemu nie mogę mieć caly czas takiego brzucha jak rano mam

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bo taki jest organizm ludzki, masz słabe miesnia by utrzymać płaski brzuch
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
a jesli normalnie jem po 3000 kcal a przez 2 tygodnie jadałem 1600 kcal to jak wrocic na mase? wystarczy mi 2200 kcal?

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
bo właśnie myslalem ze to gruby jestem... ale jak zobaczyłem moje ręce jak patyki i nogi to myśle japier......

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 141 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3489
Znajdz w tym bilansie calym czy nie masz klatki lejkowatej, jak masz to idz najpierw do jakiegos Fizjoterapeuty, niech ci dobierze ćwiczenia pod ciebie. A tak ogolnie to to co anubis pisal, jak pomysle ze robiles redukcje z 53 na 48 to mnie ciarki przechodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
tak a co do pytania o tego:a jesli normalnie jem po 3000 kcal a przez 2 tygodnie jadałem 1600 kcal to jak wrocic na mase? wystarczy mi 2200 kcal? chce masować zacząć czy obliczyc ile mi potrzeba i tak poprostu

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
a i czy trening siłowy to trening taki że robie wyciskanie na plecy barki biceps itd?

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski wzrost

Następny temat

Jak "rozbić" spięte miejsce

WHEY premium