SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
no tak wyszło mi 2200 , 1500 podstawowa przemiana materii , 1200 kcal 4 treningi to 300 kcal , neat 400 i 2200 ;p

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
baran8
Znajdz w tym bilansie calym czy nie masz klatki lejkowatej, jak masz to idz najpierw do jakiegos Fizjoterapeuty, niech ci dobierze ćwiczenia pod ciebie. A tak ogolnie to to co anubis pisal, jak pomysle ze robiles redukcje z 53 na 48 to mnie ciarki przechodzą


jw
bierz się za masę a nie zawracasz sobie głowę pierdołami , tym bardziej jak problemu nie ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
czyli na ten brzuch nie da się nic poradzić?

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie da się, bo ejsteś wychudzony. same wnetrzności miejsce zajmują, ich nie zreduckujesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Generalnie jw tam nie widać żadnego specjalnego problemu wyrzuć g**** z diety, podbijaj kalorie i nie doszukuj się na siłę problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 399
Nie wiem co ty chcesz od brzucha... Jesteś zagłodzony. Mój 11 letni syn ma większa wagę... Poświeć trochę czasu, poszperaj na forum, dobierz dietę i trening i za pół roku jakoś normalniej będziesz wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 11 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1164
Moim zdaniem niekoniecznie chodzi o wygłodzenie tylko niedokwaszony żołądek który nie radzi sobie z mieszanką śniadaniową. Po pierwsze nigdy nie pij przy jedzeniu. Najpierw się napij (może być woda z cytryną) Odczekaj pół godziny. Potem dokwaś swój żołądek ziołami. Po 15min. zjedz śniadanie (z reguły nie jada się węgli tylko białko i tłuszcze). Pić w zależności od stanu żołądka po następnej godzinie lub półtora. Popijając przy jedzeniu szczególnie białek nie trawisz go, zawyżasz ph i brzuch rośnie. Są 4 podstawowe reguły żywieniowe, zacznijmy od tego co napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
nie śniadaniową a po każdym posiłku.. nawet jak zjem nwm batona snickersa...

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
byle co zjem a ten brzuch tak rośnie no czemu tak jest inni koledzy ważą więcej niż ja i jakoś jedzą co chcą i im brzuch nie rośnie jak mi a stoi w miejscu ;/ mieliście podobnie? bo rady anubisa może i mają ziarno prawdy ale to "nie posiadasz mięśni i brzuch nie potrafi się utrzymać w prostej postaci" to jest szajs przecież... znam takich ktorzy tak samo nie mają a brzuch płaski zawsze... ;(

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
golimonka
nie śniadaniową a po każdym posiłku.. nawet jak zjem nwm batona snickersa...


to jest mała objętość , wkręcasz sobie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski wzrost

Następny temat

Jak "rozbić" spięte miejsce

WHEY premium