SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brać czy nie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 149
Witajcie =)
Przez rok ćwicząc na sucho w bicepsie doleciało mi 3,5cm (przy zmienianiu planów treningowych). Przed trenowaniem wyciskałem 50kg, a po roku niecałe 80kg. Starałem sie jeść zdrowo i to co sprawia, że człowiek rośnie (banany, ryby itd...).
Mam do was pytanie. Czy w mojej sytuacji warto kupić jakieś suplementy, czy nie warto?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
BCAA na pewno, do tego możesz dokupić Beta Alaninę no i nad cyklem kreatynowym mógłbyś pomyśleć.

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
lepiej dograc miche-czyli bardziej sie do niej przylozyc, podliczyc, cos poprawic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 149
no spróbuje z tą dietą, ale pomyśle też o kreatynie
nawiasem mówiąc - w roku szkolnym w małej kieszeni plecaka miałem zeszyty, a w dużej jedzenie i jadłem naprawde dużo =P
dzięki za pomoc =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
Mgugi
BCAA na pewno, do tego możesz dokupić Beta Alaninę no i nad cyklem kreatynowym mógłbyś pomyśleć.

czemu bcaa na pewno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
jak masz miche ogarnieta to mozesz sprobowac ;) kup aminokwasy i kreatyne mono na poczatek i z czasem cos dobierzesz sobie

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
Damian1828
no spróbuje z tą dietą, ale pomyśle też o kreatynie
nawiasem mówiąc - w roku szkolnym w małej kieszeni plecaka miałem zeszyty, a w dużej jedzenie i jadłem naprawde dużo =P
dzięki za pomoc =)


czasami jesc duzo nie wystarczy, zwlaszcza ze idziesz etap dalej z budowaniem sylwetki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
no właśnie dużo to pojęcie względne ale ważne też jest jakość jedzenia,

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz kupic jako 1?

Następny temat

Cała prawda o ćwiczeniach (2012) - film w formie tekstu

WHEY premium