SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boli mnie szyja.... od 3 lat !!!!! Juz nie moge

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Idziesz ze skierowaniem i nie placisz nic. Tylko, ze tak: czekasz z reguly ok. pol roku...Poza tym lekarze bardzo kreca nosem jak przychodzi do wypisywania skierowan. Najlepsze rozwiazanie w tym momencie dziejowym to moim zdaniem udanie sie do przychodni ze skierowaniem. Tam normalnie masz swoje miejsce na masaz np. w maju (choc w niektorych rejonach to szybciej idzie- a moze sie i miejsce zwolnic, bo ktos zrezygnuje-wtedy warto znac pania Renatke z recepcji...a to Polska wlasnie). Idziesz jednak do takiego masazysty i polowa z nich albo wiecej pracuje popoludniami na wlasny rachunek. Placisz (ale wiesz komu i nie jakies straszne pieniadze, bo w takich prywatnych wielkich gabinetach to czesto straszna kasa...).

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
O dobrze wiedziec, to pojde i pousmiecham sie do Pani z recepcji a potem do masazysty czy moze osbie dorabia w domu i ile chce i moze jakos bedzie :) No ale najpierw to zobacze co lekarz powie. SZCZESLIWGO NOWEGO ROKU ZYCZE I DZIEKI WIELKIE :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Ze swojej strony rowniez zycze Szczesliwego Nowego Roku i szybkiego powrotu do zdrowia.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6199 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23179
Ja mialem podobnie zdzarzylo mi sie to 3 razy (w 2002,2003,2004) zawsze szyje wykrecalo na prawo czy tam lewo i nie moglem nic zrobic bo bolalo jak cholera, chodzilem wtedy jak robot nawet siadanie sprawailo mi bol nie mowiac o spaniu bo nie moglem wstac z lozka, cala noc lezalem na plecach, a zeby przewrocic sie na bok to musialem sie nameczyc z 15minut :(

Kiedy nastapil trzeci nawrot juz mniej dokuczliwy niz poprzednie dwa to udalem sie do lekarza ktory stwierdzil ze jest to zwiazane z miesniami i przepisal mi leki na rozluznienie miesni, od tamtej pory (2 lata minely) bole zanikly.

Warto dodac ze w 2002 wlasnie zapoznalem sie z ciezarami ale to tylko lajt amator

Zmieniony przez - Ermac w dniu 2006-02-04 22:19:23

K** Team Member
SFD Bold Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No i wrocilem od lekarki, szyja poleciala drugi raz w tym miesiacu, poprzednio samoczynnie (cos zle spalem) tym razem w ostatniej serii MC cos za gwaltownie szarpnalem. Lekarka dala mi leki przeciwzapalne i rozluzniajace, zobaczymy jaki bedzie efekt. Ponadto dretwiala mi reka, ona stwierdzila ze to moze byc jakas dyskopatia w odcinku szyjknym i ze komputerowe badanie jakies 150-200 zl ..... chyba nie predko to sprawdze.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1261
Jesli masz dyskopatie to dobre sa cwiczenia McKenziego na odc. szyjny, wielu osobom pomogly. Jednak najpierw dowiedz sie co rzeczywiscie Ci jest.

"ludzie normalni dostosowuja sie do rzeczywistosci,
ludzie nienormalni dostosowuja rzeczywistosc do siebie,
dlatego postep zalezy od ludzi nienormalnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Spoko. moge dostac te cwiczenia?

Czy jak nie mam dyskopatii to mi moga zaszkodzic?

Z kad mam sie dowiedziec co naprawde mi jest skoro lekarz i nie powiedzial tlyko dal leki i zasugerowal ze to faktycznie moze byc dyskopatia i trzeba zrobic tomografie. Jak spytalme gdzie, powiedizal Lublin, Siedlce, cena nie wiadomo okolo 150-200 zl, pytalem czy da sie na to skierownaie zalatwic stiwerdzil ze jak sie leczylem u neurologa :) Wiec nie leczylem sie, nie mam 200 zl, poszukalem w internecie co to jest , objawy mi sie zgadzaja, caly czas mam dretwienie i mrowienie w lewej rece w tej chwili i kilka innych. ALe ja lekarzem nie jestem wiec skoro juz drugi raz poszedlem (za pierwszym razem splawiono mnie mascia! ktora powodowal ze mi sie to czesciej robilo i dluzej trwalo!) i drugi raz mnie splawiono, nie mam czasu lazic tam po 100 razy i blagac o skierowanie do neurologa a potem jego o skierownaie na tomografie. Do bani z tymi polskimi lekarzami.

Wiec jak mam sie to dowiedziec? I czy moge cos robic profilaktycznie zeby mi pomagalo? Np. te cwiczenia o ktorych piszesz? Bo przeczytalem tez ze warto plywac ( w internecie ) byle nie żabką. Akurat basen mam za darmo jak sie dogadam z kumplem.

Bede wdzieczny za wszlekie info bo juz sie to ciagnie i ciagnie. Moga byc tego jakies powazne nastepstwa? I czy powinienem przerwac treningi silowe? Bo nie zamierzam tylko poradze sobie tak jak radzilem sobie z tym przez kilka lat...... na plecy tlyko wyciagi :) i nic nie boli, MC pojdzie w odstawke :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Leyus a zrobiłeś RTG? To kosztuje tylko 30 zł, jeśli Ci coś wyjdzie na opisie, to powinieneś dostać skierowanie od neurologa na tomograf!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Jak to zasugerowalem to lekarka stwierdzial ze na rtg nie zawsze wychodzi. Bede na swieta w domu pojde do znajomego lekarza i go pokatuje. Niech mi da skierownaie po co mam wywalac 30 zl :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
sorry Leyus ale pipa jestes, a wiesz czemu ? bo nic sie lekarzom nie postawisz. ja tez bylem ulegly, zawsze ich słuchalem bo oni wiedza lepia i mi pomogą. ale potem przyszło "olsnienie" i przestalem sie cackac z nimi, i jakos mogli mi przepisac skierowanie na usg, mri a jak postraszylem ich mediami to i do szpitala mnie wezmą. więc nastepnym razem jak Ci doktorka powie ze nie da bo nie ma takiej potrzeby, to powiedz ze i tak sobie skierowanie zalatwisz ale jej tego nie podarujesz i wyjdz z gabinetu...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka golarka ?

Następny temat

Silne Kłucie W Okolicy Pępka

WHEY premium