SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj początki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 677
Jakieś dwa miechy temu zacząłem trenować bjj na sparingach mi średnio idzie nie ci co już dłużej są w tym sporcie wygrywają ze mną bez większego problemu z tymi co trenuje od nowego naboru nie wygrywam ani nie przegrywam(pomijając to że ja ważę 60kg a oni 70kg w górę)zawsze kiedy chce dojść do trójkąta albo balachy oni spychają moje nogi i biorą plecy lub przechodzą gardę dziś walczyłem z kolegą z klasy który warzy jakieś 120kg i po 5min przegrałem bo się na mnie położył przy ścianie a ja nie mogłem go swepować. Jak myślicie mam jakieś szanse w tym sporcie bo nie ukrywam że chciałbym coś w nim osiągnąć?
Jak wyglądały wasze początki czy też mieliście takie sytuacje?

Zmieniony przez - martin529 w dniu 2011-11-29 15:17:19

martin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
jak ja bym tak plakal na poczatku , i np teraz po jakims tam czasie cwiczenia, to juz bym kupowal miejsce na cmentarzu. MIEJ CHŁOPIE JAJA, Sory ale nic mi innego juz nie przychodzi do głowy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Pewnie, że masz szanse. trzeba tylko trenować. 2 miechy to tyle co nic. Trenuj za rok będzie lepiej.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75794
Mam problem.
Prawie 7 lat trenuję sf/bjj i na ostatnich Mistrzostwa Polski przegrałem pierwszą walkę. Czy mam szansę coś osiagnąć w tym sporcie czy też powiniem popełnić samobójstwo?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Jestem za opcją samobója

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
j/w


A ogolnie to 2 miesiace to baaardzo krotko

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2011-11-30 00:28:15

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cynik75
...na ostatnich Mistrzostwa Polski przegrałem pierwszą walkę. Czy mam szansę coś osiagnąć w tym sporcie czy też powiniem popełnić samobójstwo?
Zrezygnuj z samobójstwa.

Na mistrzostwach Ci nie poszło. Samobójstwo pewnie też Ci się nie uda.
Tylko się zdołujesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1394
Jak przyłożysz się do treningów i będziesz coś robił poza nimi to na pewno będziesz miał szanse nawet z tym kolegą z klasy.

"Chciałem wygrać, robiłem wszystko żeby wygrać, wygrałem." Marcin Held

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
pierwsze miesiące w bjj są dosyć zabawne, bo klepiesz co minutę w sparingach z gościami co ćwiczą chwilę dłużej, po jakimś czasie nauczysz się trochę bronić, nie wkładać łap gdzie nie trzeba i sparingi staną bardziej wyrównane, następna faza, to taka, ze Ty będziesz klepał nowych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Święta prawda....

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Witam,
ja z kolei mam następujący problem. Zapisałem się do grupy, która już trenuje parę miesięcy, goście coś już tam czają a ja nic kompletnie, trener uczy już jak dla mnie zaawansowanych technik, chociażby balachy. Zastanawiam się jak to jest z Waszego punktu widzenia, czy ćwiczenie z kimś takim to udręka i marnowanie czasu? Trza mi wyjaśniać - ręka tu, noga tam. Czy przeciwnie, ktoś taki jest dobrym worem treningowym? ;)

Myślałem jeszcze żeby namówić na treningi jakiegoś kumpla coby móc ćwiczyć z kimą na równym mi poziomie i nie zawracać głowy tym już bardziej zaawansowanym albo zaczekać aż wystartuje nowa grupa początkująca.

pozdro i z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75794
Notorycznie proś trenera o pokazanie szczegółów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[NA LUZIE]Dowcipy o boksie

Następny temat

Ząb

WHEY premium