SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj/vale tudo w Krakowie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos z Was slyszal o bjj lub vale tudo (ew. czyms pokrewnym) w Krakowie?
Ja sam trenuje capoeira w tym miescie (Artes das Gerais) ale chetnie sprobowal bym tez czegos innego.
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 355
Dzieki za odpowiedz,zdawalem z tego sprawe,ale jest tu duzo czwiczen w parach i niewiem czy ten ktos z kim mi przyjdzie cwiczyc bedzie happy.ale w nowym roku sie pojawie.nara

Siwy

Siwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o BJJ to jest na Woli Duchackiej ul. Serbska 14 Szkoła Podstawowa nr 90
Zajęcia: poniedziziałek, środa od 20:00 do 22:00,
sobota 10:00 do 12:00

Misiek2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Misiek, dzieki za wiadomosc! Skocze zobaczyc.
A Ty tam trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5150
Nie mozliwe ze tam sa treningi mieszkam tutaj od 24 lat chodzilem tam do podstawowki i szukalem bjj w krakowie a tu masz 150 m od mojego mieszkania sa treningi ;) kto tam uczy ? macie jakies konkretniejsze dane ? Pozdrawiam

Zawsze udawaj dobrego, oszukasz nawet Boga ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie możliwe, jak możliwe . Teraz od poniedziałku do piątku są treningi o 17:30 (do końca miesiąca)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napiszcie ile mnie wyjdzie za miesiąc taka zabawa w tej szkole??

Porządek jest tylko jednym z przejawów chaosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to już połowa miesiąca, najlepiej zaglądnij i pogadaj z prowadzącym (Dudu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale napisz ile płacisz za miesiąc??

Porządek jest tylko jednym z przejawów chaosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Ponoc tyle co w 3miescie - 90zl. Ale to uwagi na duza ilosc treningow. W roku szkolnym cena zmaleje.

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 610 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10639
Wiem że tostary post ale nie chcę otwierać nowego tematu.

Niedawno spotkałem starego kumla który mówił że chodzi do Parku Wodnego na jakieś treningi Vale Tudo (to nie jest typ ściemniacza, właściwie gość jest "antyściemniaczem" więc nie zmyślał), nie wnikałem w to bo się spieszyłem ale teraz chciałbym się czegoś o tych treningach dowiedzieć.

Czy ktoś coś wie na ten temat?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjecia z treningu Bjj US Navy Seals!

Następny temat

BOKS ???

WHEY premium