SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie a masa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
to wkońcu mam biegać czy nie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Zdecydowanie nie . Niemiłosiernie leci masa jak sie biega czy gra w piłe...dlatego już tego nie robię, wiec jak chcesz zdobyć mase to lepiej skomponuj sobie odpowiednią diete, ćwicz na siłowni, owszem wykonuj jakieś ćwiczenia aerobowe, ale "na miłość Boską" nie biegaj hehehe , nie mogłem sie powstrzymać z tą miłością Boską . A tak na poważnie, to zgadzam sie z przedmówcą płci brzydkiej i jeśli chcesz zdobyc mase, to zapomnij o bieganiu a skoncentruj się na siłowni i diecie, dodając aeroby które służą temu żeby się nie zatłuścić, a przy bieganiu z masą będzie bardzooo ciężko. Również pisze to z własnego doświadczenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Aaa jeszcze odnośnie wypowiedzi Tyki. Racja nie ma mu zabardzo co polecieć i jakby pobiegał to napewno rozbudowałby sobie mięśnie nóg, ale wydaje mi się że jak zacznie biegać to owszem nogi rozbuduje ale będzie mu jeszcze ciężej złapać mase a nie o to mu chodzi . Masa to dieta,siłownia + odpowiednia ilość aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobrze, jeśli zrobisz tak jak piszesz - masę może i będziesz mieć ale jaka będzie Twoja sprawność ogólna? zrozumiałbym to jakbyś się przygotowywał na zawody poważnej rangi, w każdym innym przypadku jest to dobrowolne ograniczanie rozwoju własnej sprawności fizycznej

poza tym, biegając odpowiednio długo i w odpowiednim tempie oraz łącząc to z suplementacją antykatabolitykami nie traci się wcale tak dużo tej ukochanej masy

maksymalnie napakowani i przy tym niezwykle sprawni ludzie występują tylko w filmach sensacyjnych w praktyce (doskonale to w wojsku widać a także na imprezach typu selekcja) zmasowane misie wysiadają niestety - wybór oczywiście należy do każdego z osobna, ja jestem jedynie zdania że jeśli nie zamierzasz uprawiać kulturystyki zawodniczo rób wszystko aby rozwijać się harmonijnie a nie jednostronnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
słowem - WYBIERZ FITNESS

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
DeeJaaVuu, sorry ale glupoty gadasz: "owszem wykonuj jakieś ćwiczenia aerobowe, ale "na miłość Boską" nie biegaj". Jakies cwiczenia aerobowe nie sa grozne dla masy, bo wykonujewsz je 2x w tygodniu po 15 minut, a jak juz biegasz to codziennie po godzince?? Wszystko zalezy od intensywnosci! Takie uogolnienia sa bez sensu...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3728
a niech pobiega to sie sam przekona , a co do Amazone to ona chyba nigdy ba mase nie cwiczyla


Zmieniony przez - piotrekca w dniu 2004-03-30 18:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
wszystko to kwestia stosunku kalorii przyswojonych do spalonych!

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
"wszystko to kwestia stosunku kalorii przyswojonych do spalonych! " no niby tak, tylko że on zawodowcem zostać to raczej nie chce, a prawda jest jedna, przez bieganie masa leci i napewno bieganie nie pomoże mu w łapaniu masy. Co do ćwiczeń aerobowych, to oczywiście ale wiesz "wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną" czy jakoś tak czyli wszystko zalezy od intesywności ćwiczen,ale biegać to nie jest tak hop siup, tzn biegać z taka intesywnoscią żeby nie spalać mięcha. Dobrze się mówi trudniej sie robi. Ja nie biegam bo nawet nie wiem jak a nie chce sobie zaszkodzić. Zbyt dużo roboty z tym , więcej korzyści zdecydowanie przynosi mi stepper niż bieganie. Więc bieganiu mówie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
A odnośnie tych jakiś ćwiczeń aerobowych po 15 minut dwa razy w tygoniu heheeh jakoś nie spotkałem sie z osobą która by aż tyle ćwiczyła ale skoro tak piszesz to pewnie tak jest . Ale jakies 7 razy w tygodniu po 45minut i tak dadzą więcej pożytku (o ile komuś zalezy na utracie tkanki tłuszcozwej) niż takie bieganie w które niewarto się pakować, chyba że ktos ma naprawde dużo czasu i wie jak to robić (bo biegać to nawet małe dziecko potrafi, ale biegać tak aby energia pochodziła w duzej mierze z tłuszczu a nie z mięsa to raczej niewiele osób). Nie wiem po co sobie życie utrudniać, ale jak ktoś lubi to czemu nie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wie ktos jak to jest??

Następny temat

Tyję!! co jest??

WHEY premium