SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
zaczelem biegac w poniedzialeki biegam codziennie wedlug 10tyg planu, no i bardzo bola mnie lydki i wogule nogi i mam dosc duze zakwasy czy mozna to jakos zmiejszyc i czy kiedys przestane to odczuwac i bede mogl normalnie biegac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
zaczynasz biegać,a biegasz codziennie??!!
jaki plan 10tyg.???napisz coś więcej.
ja nie polecam biegać codziennie skoro dopiero zaczynasz!

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
no codziennie wedlug tego planu a narazie sie rozgrzewam czyli biegne tak 1,5 minuty a 4 ide :>

1. tydz. Biegnij 2 minuty, idź 4 minuty (powtórz 5 razy).
2. tydz.Biegnij 3 minuty, idź 3 minuty (powtórz 5 razy).
3. tydz.Biegnij 5 minut, idź 2,5 minuty (powtórz 4 razy).
4. tydz.Biegnij 7 minut, idź 3 minuty (powtórz 3 razy).
5. tydz. Biegnij 8 minut, idź 2 minuty (powtórz 3 razy).
6. tydz. Biegnij 9 minut, idź 2 minuty (powtórz 3 razy).
7. tydz. Biegnij 9 minut, idź 1 minutę (powtórz 3 razy).
8. tydz. Biegnij 13 minut, idź 2 minuty (powtórz 2 razy).
9. tydz.Biegnij 14 minut, idź 1 minutę (powtórz 2 razy).
10. tydz. Biegnij 30 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
ale w tym planie nie pisze żebyś codziennie biegał - skoro zaczynasz biegać więc nie jesteś atletą , daj czas swoim mięśniom stopniowo się przygotować a nie codziennie bo za chwile będziesz mial kryzys że przebiegniesz te 2 minuty i wrócisz do domu idąc a nie biegnąc ( wiem to po sobie) Aaa i skoro sobie już biegasz to nie zapominaj się po biegu porozciągać

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
no to bede biegal wt czw i ndz, bo w pn sr pt i so mam silke ;d ale pozniej zaczne biegac codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
no np ogólnie rzeźnik z Ciebie skoro biegałeś codziennie , do tego siłownia i mały staż

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
w gimnazjum codziennie robilem klate i bik na maksa i choc mialem zakwasy na nastepny dzien za***iste i tak szedlem robic trening, poprostu jak mam zaplanowany trening to nic mnie nie powstrzyma xD

a wogule ten trening dobry jest na redukcje? bo musze zgubic z 10 kg fatu, narazie w 2 tyg poszlo 3 kg

Zmieniony przez - Lukun w dniu 2008-03-22 21:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
diete masz? nie jestem specjalistą w tych sprawach

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
no wiesz jem mniej i wszystko co zdrowo + 2 tabsy TSE codziennie, podobnie kumpel robil tylko ze on bez biegania i ladnie schudl :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
dodaj otręby pszenne kilka razy dziennie - to co zbędne wyleci w łazience a nie odłoży się w postaci tłuszczów , o otrębach było juz wiele tematów co i jak z nimi...

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
ok dzieki, jak bede mial jeszcze pytania to popytam w dziale odchudzanie ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akrobatyka

Następny temat

Koła Wtb czy Shimano

WHEY premium