SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialyjpg

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634


Witam. Cwicze od ok.roku z przerwami spowodowanymi na grę w piłke nożną (nie dalem rady chodzic na silownie,trenowac i biegac co niedziele po 90min.). Od listopada postanowilem ze rezygnuje z pilki i zajmę sie siłownią na powaznie. Zakładam temat by miec porownanie czy jak wrzuce fotki np. za pół roku, bede widzial jakis progress. Tych zdjec niemusicie w ogole komentowac,wrzucam je poniewaz na forum one przetrwaja a na dysku różnie to moze byc i nie chce stracic materiałów do porownania :P niestety niemam zdjec przed rozpoczeciem przygody z silownia ale mniej wiecej pamietam,że:
waga: 55kg - 69kg
łapa: 29 - 38cm
Mój cel jak narazie to masa, conajmniej 10 kg bo jest strasznie sucho dalej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
a tam, w zawodach startowal nigdy nie bede to nawet nie chce mi sie cwiczyc spinanie :P a takie spiecie jak Ty masz w profilu to bardziej po to zeby pokazac szerokosc plecow a mi sie podoba bardziej grubosc, moze jak za miesiac wrzuce fotki to zrobie inne spiecie:p dzieki za soga ale szalu nie ma, ja bym wolal zeby szybciej obwody rosły :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634


















Zmieniony przez - bialyjpg w dniu 2009-12-19 10:24:52

Zmieniony przez - bialyjpg w dniu 2009-12-19 10:25:33

Zmieniony przez - bialyjpg w dniu 2009-12-19 10:26:05

Zmieniony przez - bialyjpg w dniu 2009-12-19 10:26:28

Zmieniony przez - bialyjpg w dniu 2009-12-19 10:26:54

Zmieniony przez - bialyjpg w dniu 2009-12-19 10:27:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
Nie jest tak zle. Aczykolwiek masuj dalej. I trzymaj miche.
Nogi dobrze idą. Pozdro

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9131
klate przytyraj, sog na zachęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
ten plakat beckhama to chyba z Bravo sport :D mialem keidys taki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Plecy słabo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
miche staram sie trzymac,aczkolwiek od niedawna pracuje i jak jestes w pracy 10h to ciezko o dobre posilki :P dlatego jestem na kupnie gainera i bialka zeby to uzupelniac w pracy :P
nogi tylko gora jest wzgledna,lydki nie chca mi rosnac:(
"plecy slabo" - wiem, dla mnie wszystko slabo jak narazie ;d ale bede ciezko pracowal i mam nadzieje ze zauwazycie kiedys owoce mojej pracy :) a ten plakat mialem zamazywac ale mi sie nie chcialo juz bawic, a on tam wisi bo nigdy jakos mi sie nie chcialo go sciagnac a zalozylem go za malolata:D beckhama nie lubie ale napis "imposible is nothing" mi sie podoba ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
A.Sciągni David Beckham !!!
B.Nie rezygnuj z piłki dla siłowni no chyba ,że jesteś totalnie beznadziejny.W III- IV lidze zarobisz a w kulturystyce to tylko wydatki:/Nieliczni się utrzymiją z tego sportu.
C.Nogi na durzy plus widać 90 min w niedziele nie poszło na marne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
sry za off ale powinno być "duży plus a nie durzy" k...co te koksy z mózgiem robią szok;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
aaleeee swiezoooo xD hahaha

Do odważnych świat należy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bedi 04 17lat-foty : 1,3,5,6,8

Następny temat

Aktualne

WHEY premium