SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barki.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
Witam
Potrzebuje pomocy! moim problemem są kości barkowe które strasznie wystają , nie odczuwam bólu i nie byłem z tym u lekarza z tego co wiem to mam tak od zawsze , chcę to zmienić ponieważ nie wygląda to za dobrze i proszę nie pisać żebym nabrał masy bo to bez sensu dietę mam i idzie ładnie ale nie wydaje mi się żeby ''kilogramy'' w tym pomogły czy może ćwiczenia na siłowni mi to zakryją ? jeżeli będę kładł większy nacisk na barki i plecy... co o tym myślicie ?
Proszę o pomoc !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem już do czynienia z typem który to miał... myślę że to jest raczej normalne u chudych ludzi.
przytyj z 10 kg to zobaczysz że będzie lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
no a ja właśnie myślę ze musisz nabrać masy!! Szczególnie przyda Ci się masa w okolicach właśnei kapturów i barków. Musisz zabudować te kosci mięchem, bo inaczje to możesz tylko szukać pracy jako wieszak na koszule... :)
Pierwszy raz coś takiego widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
kladz wiekszy nacisk na zarcie tzn wiaderkami jedz ziemniaki mieso ryby jaja sery..taka jest dieta dla ektomorna z malymi barkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5972
sagitario, za 10-15 kilo zupełnie inaczej będzie to wyglądać. No i się nie przejmuj tak:) Ja myślę że przeciętny człowiek by w życiu na to nie zwrócił uwagi jak byś sam nie powiedział. Z drugiej strony, widziałem kiedyś gościa który też miał tak kości "odstające". Jako że miał też dość dużą masę mięśniową to się to ładnie komponowało. Jeśli Ci zależy na takim efekcie, to możesz się skupić bardziej na całej obręczy barkowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
jezeli bede mial wage 77 kg myslicie bedzie ok ? teraz waga to 68
moja dieta opiera sie bardziej na bialku wiec co jesc ? jak kolega wspomnial jesc wiaderkami hehe , jem 6 posilkow dziennie w tym noramlny polski obiad czyli ziemniaki, surowka, mieso i chcialem dodac ze dieta dotychczas idzie dobrze ale nie idzie wogole w barki ... tzn. mozna powiedziec ze to tylko kosc wkurza mnie to ... a cwiczenia jakies nie pomoga ? wrazie potrzeby wstawie zdjecia z roznych profili... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
wd - własnie bede musial mocno pracowac nad barkami bo czuje sie jak bym tam wogole miesni nie mial... chodzi mi o gorna czesc barku , i wlasnie obrecz barkowa moze polecicie mi cwiczenia na barki ''gorna czesc'' tak mi sie wydaje ze w tym problem.
wzoruje sie na zawodniku (zdjecia nizej) jestem postury jak on wzrost mamy taki sam wagowo mam zamiar dojsc jak on czyli 77 kg na zdjeciach widac ze ma naprawde duze kaptury i barki i wlasnie o taki efekt mi chodzi ;]





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
GSP :> Myślę że takie bareczki mu się zrobiły od SW.
A jak chcesz rozbudować to Unoszenie sztangielek bokiem i
wyciskanie sztangi sprzed głowy.

Pozdro

Myślę że jak doyebiesz jeszcze kaptury (szrugsy) to będzie to mniej widoczne.

Zmieniony przez - ZO4 w dniu 2010-03-03 20:39:31

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
gsp mistrz;]

prosze o wiecej porad i cwiczen. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 896
tez tak miałem ale przytyleem i jest git siłownia robi swoje poprostu masz taki gen z wystającymi kościami mi tak powiedzieli ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
a ile teraz ważysz i ile ważyłes ? ile masz wzrostu to mnie ciekawi bo przynajmiej bede mial oparcie na kims heheh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka zdjec do oceny oraz porady

Następny temat

18lat,98kg,nowe fotki str 4,5

WHEY premium