SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

badanie hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Witam pisze ponieważ z 2 miesiące temu zakładałem temat o hgh z firmy star Labs i zrobiłem badanie tego środka takie są wyniki godzinę po podaniu i wydaje mi się ze jest lipa proszę o komentarze ludzi którzy się znaja może zrobiłem coś zle
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wielu z nas przepłaciło za hgh ja raz miałem nie działające somotrope, reszta chinioli działo , najlepiej wspominam stary riptropin , mam jeszcze trochę w lodówce chinioli, już pobadanych niektórych działają ale do apteki im daleko.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wyników nie widać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Nie chce mi ich dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Nie wiem co jest przyciolem je i nie chce wstawic .Jest tak Insuliny czynnik wzrostu IGF (Somatomedyna C) wynik badania 193 ng/ml a zakres referencyjny to od 113-202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Czyli jest w górnej półce ale wydaje mi się ze ciągle za mało dodam tylko ze jestem od 2 lat całkiem czysty i to był jedyny strzał tylko na te badanie nic prędzej nie bralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Zrobiłem tez odrazę badanie na hgh ale nie cała godzina to za wcześnie a wynik wyszedł 0, 921 ng/ml a zakres jest 0.030-2,470 ale wiem ze gh powinno się badać po 3 godzinach i teraz nie wiem co zrobić czy iść jutro znowu na same gh ale po 3 godzinach czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
nic nie rób, no ewentualnie to gh mozesz do kosza wrzucić
tam nawet peptydów nie ma skoro po godzienie lipa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
A może jednak coś z tego będzie jeszcze jaki powinien być poziom igf po godzinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Może lodzianin1 coś mi doradzi czy po nie spelna godzinie rzeczywiście było by hgh juz podwyzszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Masz kupe nie GH, wynik badania GH powinienen sie robic po ok 3+ zeby ,wykluczyc, peptydy w srodku, ale ty robiac po godzienie masz lipe, to po 3 bedzie to samo. Zeby zbadac IGF wiarygodnie, musial bys bic taka dawke z 3 tyg. Ale ogolnie to powiem Ci odpusc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Co do wyniku IGF, powinienen on byc w okolicy te 700 tak na dzien dobry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po odbloku,Badania krwi....

Następny temat

sztywna noga po strzale w udo

WHEY premium