SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

badanie hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
mm1986
Masz kupe nie GH, wynik badania GH powinienen sie robic po ok 3+ zeby ,wykluczyc, peptydy w srodku, ale ty robiac po godzienie masz lipe, to po 3 bedzie to samo. Zeby zbadac IGF wiarygodnie, musial bys bic taka dawke z 3 tyg. Ale ogolnie to powiem Ci odpusc.


nic dodać nic ująć
szukaj apteki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Wszyscy gadają ze minimum 3 godz a ja robiłem po godzinie ale i tak mam odpuścić trochę was nie rozumie jak by był peptyt to by coś po godzinie pokazało ale jak nic nie pokazało to jest lipa przeczytaj sam swoje wypowiedzi bo ciężko coś konkretnego wywnioskować pójdę się upewnić bo łatwiej mi dać 50 zł za badanie niż wywalić do śmieci całe 300 iu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Czyli ogólnie samo gh jeżeli jest apteka to po godzinie jest juz wyższy poziom hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Badania należy robić 3-4h po iniekcji aby wykluczyć działania peptydów, choć też ta metoda nie jest do końca sprawdzona, wystarczy np że będzie tam dodatek cjc.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Wnc czyli rdzil byś mi jeszcze raz zrobić badanie żeby być pewnym czy jeżeli po nie całej godzinie miałem lipa to po trzech tez będzie lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
phaeton1
Czyli ogólnie samo gh jeżeli jest apteka to po godzinie jest juz wyższy poziom hgh



Tak jest wyższy poziom.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
czyli nie masz tam nawet pępków w tym
kolejne badanie nic nie da jak po godzinie nic nie było to po 3 też nie będzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dokładnie zero% substancji , już nawet szkoda im była dać tanich peptydów, za taką kasę.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
Ok dzięki bardzo musze się pogodzić z ta wtopa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po odbloku,Badania krwi....

Następny temat

sztywna noga po strzale w udo

WHEY premium