SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie na hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Witam, w jakim czasie po iniekcji hgh najlepiej pobrać krew aby wynik był najbardziej wiarygodny ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
bambam
A co lepiej nadaje się do rozrobienia hgh Better Call Saulczy woda aqua pro injectione, ile można takie rozrobione hgh trzymać w lodówce ?


Lepiej solą fizjologiczną, co prawda rozrabiałem stary dobry chiniol riptropin aquą pro injectione. Każda sól fizjologicznaczy czy aquą pro injectione do użytku medycznego jest sterylna.
Sól fizjologiczna jest obojętna dla tkanek i nie powoduje podrażnień, używa się go także jako płynu do przemywania. Może zawierać różne dodatki i leki, w zależności od przeznaczenia np chlorki sodu, magnezu czy potasu.
W uproszczeniu ,tak jak napój izotoniczny musi spełniać warunki medyczno izotoniczne.
Natomiast Aqua pro injectione to woda do wstrzykiwań jest stosowana do rozpuszczania i rozcieńczania leków podawanych parenteralnie we wstrzyknięciach i wlewach, w uproszczeniu gorzej chroni przed bakteriami, ale ja bym do tego nie przywiązywał aż takiej wagi.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
3 h

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
3-3,5h. Wtedy będzie na 90% wiadomo, że nie siedzą tam peptydy.
Chociaż teraz Chinole wszystko zrobią

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Jakie gh bedziesz badal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
rkarpinski
3-3,5h. Wtedy będzie na 90% wiadomo, że nie siedzą tam peptydy.
Chociaż teraz Chinole wszystko zrobią


Dokladnie, juz to tutaj pisalem wielokrotnie bo mam kolege Chiniola kilka lat i o nas tam u nich powstaja kabarety w TV o tym jak zacofani jestesmy, bez ataku zawsze mnie bawia wyniki po chiniolu wynik 20 a igf ponizej normy ))))
Sa daleko daleko do przodu i tu nie mowie o 5-10 lat tylko k****stko dluzej w takiej technologii dlatego albo apteka albo nic.

Wesolych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jestem tego samego zdania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja wykorzystam pozostałości chinioli i przejdę na tanie peptydy, chodzi mi głównie o stawy i regeneracje szkoda mi kasy, a o aptece nie mam co marzyć, dostępność koszta.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
A co lepiej nadaje się do rozrobienia hgh sól fizjologiczna czy woda aqua pro injectione, ile można takie rozrobione hgh trzymać w lodówce ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
proszę uzupełnić wek w profilu
ile tego hgh będziesz rozrabiał??
jakie hgh?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lipne skoro musi rozrabiac..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
up różne są jak byś nie wiedział to oryginalny omni też się rozrabia
@lodzianin1 fiolka 3.33mg 10iu strong


Zmieniony przez - bambam w dniu 2015-12-27 15:01:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostaryna + LGD (SARM)

Następny temat

jakie sterydy z apteki

WHEY premium