SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12285
Witam, ile dni czekaliście na wynik gh I igf po pobraniu krwi w labie?
U mnie muszę czekać 5-7dni na gh I igf
I takie pytanie czy jak pójdę zbadac gh z rana nadczo po wbiciu 5 iu a wynik dopiero za kilka dni to czy wynik będzie wiarygodny?
Przez tyle dni stezenie w probce krwi spadnie zanim zaczną badanie? Co innego jakby zrobili badanie tego samego dnia , a po tylu dniach to wiadomo że już nic tam nie będzie, chyba że w probce zostaje i nie opada ? Czy jak to wygląda bo się zastaniawiam


Zmieniony przez - mioero1 w dniu 2022-06-21 06:38:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
W każdym labie z tego co wiem tak jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12285
Okk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 672 Napisanych postów 1614 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26613
Ja na Gh jak i IGF1 czekam 4 dni. Tak naprawde material pobrany z IGF1 powinien byc od razu orzechowywany w lodowce. Wiele labow tego nie robi co jest bledem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Igf to z tego co mi tłumaczyła babka w labie trzeba od razu odwirowac po pobraniu, jak latałem po alabach to w jednym mi tak babka powiedziała bo nie robila igfu bo nie mają na miejscu laboratorium i jechałem do innego punktu oddać tam gdzie mają od razu lab
To było jakiś czas temu może się coś zmieniło bo ostatnio jak bylem na badaniach to już mieli igf w ofercie pytałem o to pielęgniarki to mi odpowiedziała najpierw że nie wie a po chwili wie Pan kasa sie liczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 672 Napisanych postów 1614 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26613
Nie wszedzie tak jest. Ostatnio oddalem do badania IGF1 pobrali. Dopiero pozniej poinfoemowano mnie ze nie odwirowali jej od razu poniewaz musiala zostac przewieziona do drugiego lanoratorium oddalonego 30km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Czyli można zakładać ze badanie było mało wiarygodne
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12285
Już wszystko wiadome...w probce siedzi stezenie takie jakie mamy w momencie pobrania bo w probce nie metabolizuje się tak jak robi to organizm i gdy wynik jest po kilku dniach to badanie jest wiarygodne na to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 672 Napisanych postów 1614 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26613
Lodzianin1 tak.
IGF1 jest dosc specyficznym bialkiem. Niestety po pobraniu nalezy od razu odwirowac i zabepieczyc w chlodni. Inaczej badanie jest przeklamane. Nie jestem w stannie powiedziec na ile, ale wchodzi kilka czynnikow jak np. czas od pobrania i temperatura.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jak laboratoriom ma ofercie igf to i jednocześnie gwarantuje warunki by badanie było przeprowadzone w odpowiednich warunkach. To zbyt poważna sprawa żeby było inaczej. Bo wyniki są podstawą diagnozy lekarskiej i procesy te są obwarowane określonymi procedurami i kontrolami akredytacyjnymi.

Jezeli lab tego nie przestrzega, to naraża się na duże kary.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-06-25 10:12:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosterone a włosy

Następny temat

Estradiol

WHEY premium