SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bóle pleców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem tu nowy, to mój pierwszy post. Mam 33 lata, spory staż treningowy. Po raz pierwszy zabolał mnie kręgosłup na wysokości górnej granicy łopatek. Biorę plastry rozgrzewające i nimesil. Jak widzę wszystkich boli w odcinku lędźwiowym. Czy kogoś boli tak wysoko? Po jakim czasie wznąwić trening, jakie ćwiczenia preferujecie na początek, po rekonwalescencji? Proszę o odpowiedzi doświadczonych ludzi - nie interesują mnie odpowiedzi typu: mam 15 lat, waże 35 kilo, ćwiczę 5 dni i jestem ekspertem!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Wybacz mam tylko 16 ale nie uważam, że moja wiedza zależy od wieku czy też wymiarach.
Osobiście z własnego doświadczenia na wszelkie bule pleców polecam zwisy na drążku to naprawde pomaga.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To wcale nie musi być kręgosłup.

Równie dobrze serce, czy przewiany lub naciągnięty mięsień.

Daj coś więcej o tym bólu.

Kiedy występuje, w jakich pozycjach, przy jakich czynnościach itd...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chciałem nikogo obrazić. Ból występuje przy skrętach tułowia, jak leżę (wczoraj z łóżka wypełzałam tyłem, na brzuchu!) Ale jest już lepiej. Jestem w dobrej formie i nie uśmiecha mi się przerywać treningów! Nic nie trzasnęło mi nagle, ból nasilał się z treningu na trening. nasilenie następowało po treningu, a nie po nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
mozliwe przyczyny:
1. moze ucisk kregow na nerwy rdzeniowe
2. uszkodzony krazek miedzykregowy lub wysuniety (dysk)
3. wada kregoslupa w plaszczyznie czolowej lub strzalkowej (kifoza, lordoza, plecy plakie, okraglo-wklesle, skolioza odc. piersiowego)

Idz do lekarza (najlepiej do dobrego ortopedy) no i oczywiscie nie stosuj cwiczenia, ktore obciazaja znacznie kregoslup...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
~Byłem u internisty - obejrzał, pomacał i stwierdził że to nawyrężenie mięśni lub ściegien (jakoś tak się wyraził) że to nie kręgosłup - ale jakoś mu nie ufam. A jakie ćwiczenia na barki i grzbiet mogę stosować po rekonwalescencji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
jak miesien to juz inna sprawa.
Przerwa moze przejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry na pytanie ale co to jest sog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Robert_B52

Przede wszystkim trzeba ustalić przyczynę.

Jeśli to naciągnięcie, to polecam przerwę w treningu, a potem obniżkę ciężarów i delikatny powrót.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch problem

Następny temat

rehabilitacje i trening?

WHEY premium