SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból wplecach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752


siema wczoraj miałem trening pleców i przy MC nabawilem sie mocnego bólu wdolnym odcinku kręgosłupa...a iteraz moje pytanie co ztym zrobic??jak sie ztego wykurowac?? pierwszy raz odkąd cwicze nabawiłem sie kontuzji i jestem zupełnie zielony wtym.prosze oszybką pomoc.zgóry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534


dzien dobry jak najbardziej na prostowniki, ale przy zle dobranych ciezarach potrafi narobic duzo szkody.
tu macie lawki na prostoniki:

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
jesli cie uciska nerw kuje charakterystycznie nie mozesz sie zabardzo ruszyc schylic i wyprostowac czujesz ze twoj ciezar ciala jest niemozliwy prawie do podniesienia bez bolu mysle ze powinienes isc do lekarza.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
ta... klasyczny przypadek
1. albo robiles "koci grzbiet" przy podnoszeniu
2. masz slabe prostowniki i napakowales za duzo ciezaru na sztange
3. sla wspolpraca nog z reszta ciala i klaps

wykurowac?
sproboj nie robic tgo co ci napisalem ew. odpusc MC na jakis czas i wzmocnij miesnie prostownikow grzbietu. sa takie laweczki specjalnie do tego...

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
no włąsnie przy MC mi to ***ło:P:P ale kociego nierobiłem tylko tak mysle ze pewnie tak odrazu bez rozgrzewki wszedłem na duzy ciezar:Pa co proponujesz zamiast MC??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Za MC np. Unoszenie tułowia z opadu lub "Dzień Dobry", jednak wydaje mi się że to ostatnie wcale nie jest bezpieczniejsze od MC

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
ja jeszce nigdy dzień dobry nierobiłem i narazie niezamierzam:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2969
Miałem identycznie, tylko ból troche bardziej po lewej stronie niz na srodku,
Nastepnego ranka było juz ok, 2 dni pozniej juz normalnie cwiczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
"Dzień Dobry" na prostowniki...



to ja juz wole MC

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
no wiesz ja dzisiaj rano niemogłem sie wogule nachylac ale teraz juz jest lepiej jeszcze czuje lekki ból.zobaczymy do poniedziałku bo wponiedziałek mam trening wiec zobaczymy jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Przejdzie Ci ja tez kiedys tak mialem Poczytaj w atlasie jak dokladnie technicznie wykonuje sie to cwiczenie, bo unikanie kociego grzbietu to nie wszytsko.
Na takie bole dobry jest basen a jak masz dostep do Jacuzzi to jeszcze lepiej :D

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-11-06 19:13:45

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Posmaruj jeszcze jakąś maścią.

Pamiętam jak pierwszy raz robiłem MC. Na następny dzień i 2 dalej dziwnie sie czułem, przy schylaniu dziwny ból itp, później zczaiłem, że to zakwasy .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hurtownia odżywek

Następny temat

Karta treningowa

WHEY premium