SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

autentycznosc starego mesomorpha

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2489
Sceptycznie do tego podchodze. Uważaj lepiej bo cholera wie co w tym może być.. Ja bym dla własnego bezpieczenstwa raczej tego nie brał. Nie wiem jak wyglada oryginalny meso ale sprzedawane na porcje w woreczkach troszke dziwne sie wydaje.. Jak masz 15 lat tak jak w profilu to na Twoim miejscu w ogole bym tego nie ruszył, kofa by Cię na pewno pobudziła wystarczająco a nie odżywki z grubej rury od razu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
majesticshredded
Kazdy kto to widzi to mysli ze to ziolo jest. No trudno, mam nauczke na przyszlosc. jak sie jednak pokusze to jutro napisze odczucia po zazyciu tego
//////
napisałem do typka mejla, odpisał po chwili :
Kolor ma taki być. Od nowości tak wyglądał. W końcu smak winogron. Jeśli chodzi o zbrylenie to pewnie przez czas wysyłki trochę się skleił. Normalnie jest w sypkiej postaci. Rozpuszczenie w ciepłej wodzie powinno pomóc.
Proponuje podzielić na pół i jeśli pierwsza porcja będzie za słaba to po jakiejś pół godziny można dorzucić resztę. Pozdrawiam.

jutro spróbuję :)

Zmieniony przez - majesticshredded w dniu 2013-11-18 19:05:24


no sprobowac mozesz jak chcesz na wlasne ryzyko zakładając, że to meso to swoją drogą gosc ma niezle poczucie hunmoru zeby takie stare g**** sprzedawać (podczas wysyłki na pewno by się nie zdążyło tak spier...ic). mi by bylo wstyd takie cos ludziom wciskać
Poza tym, tak jak Nevernajt pisze, zeby w takim wieku sie za takie rzeczy brac...(nawet jakby nowe bylo to masz jeszcze czas)

Zmieniony przez - nomader w dniu 2013-11-19 07:51:33

Zmieniony przez - nomader w dniu 2013-11-19 07:56:22

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2489
Zgaduje, że brał inne przedtren 1h po posiłku, mieszało sie z jedzeniem i 'były za słabe' albo po prostu słabe żarcie przed tren. Ja wczoraj 30min wiecej sobie dałem po posilku, zeby wziac przedtren i mnie porobiło wystarczająco a niema zadnych 'cudów' w srodku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Ja bym to wyyebał do śmieci i jeszcze zgłosił typa na allegro, że handluje czyms takim. Ja bym nie kupił niczego co nie jest zaplombowane. Ten meso moze juz lezec niewiadomo ile w wilgoci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402490
moze i faktycznie jest tam Meso sam kiedys miałem w takiej formie ze tak powiem a kupiłem cala, zamknieta puche.
Meso miały to do siebie ze sie bryliły pozniej trzeba bylo rozkuwać, taki gumowaty troche byl i kolor nie zaciekawy a działał jak trzeba...
jednak luzem probki bym nie kupił od kogos kogo nie znam, do tego przez all...

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-11-19 16:12:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
kup sobie młody jakąś przedtreningóweczkę a nie kombinujesz i kupujesz jakieś podejrzane próbki z neta.
meso nie jest ci do niczego potrzebne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1777
Właśnie wrócilem z treningu, porazka ogolnie. Nie wiem co to bylo ale na pewno nie meso. Mialem lekkie zawroty glowy i ogolnie duza zadyszke. Pytacie po co mi to w tym wieku, po prostu bylem ciekawy jak to dziala. nie bralem zadnych przedtreningowek wczesniej, bo nie jest mi to jak narazie potrzebne. I mam male pytanie, moze nie do tematu, ale czysta kofeina moze mi zaszkodzic w tym wieku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
spore ilości stymulantów mogą Ci zaszkodzić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
nie jadłeś żadnych stymulantów itp . wybij sobie z głowy sprzęt typu 1,3 bo to nie zabawki.
Chcesz mieć pobudzenie, pompę i wytrzymałość na treningu zainwestuj sobie w jakąś prostą przedtreningówkę na start
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos dodać?

Następny temat

Miarka w Flexit Drink

WHEY premium