Ulisses Williams jest kulturystą, który swą przygodę ze sportem i siłownią rozpoczął stosunkowo późno, bo dopiero w wieku 19 lat. Jego celem było zbudowanie naturalnej sylwetki, która zostanie doceniona nie tylko przez fanów, ale również podczas zawodów kulturystycznych. Do Jego najważniejszych osiągnięć należą: dwukrotne zwycięstwo w zawodach Musclemania SuperBody Pro Champion, i 2x Musclemania World Pro Champion.

Obecnie współpracuje z Gwiazdami i znanymi osobistościami jako trener personalny i doradca żywieniowy, a także jest idolem milionów ludzi na całym Świecie. Czynnie współpracuje z działem Personal Training w Reebok Club London. Pojawił się na okładkach najważniejszych fitnessowych magazynów na całym Świecie. Prowadzi wykłady szkoleniowe i doradza tysiącom ludzi rozwijać swoje umiejętności jako trenerzy personalni. Na Jego stronie internetowej dostępne są plany treningowe i żywieniowe, odzież oraz akcesoria. Oznacza to, że jest również aktywnym biznesmenem.

Ulisses na PEI

Podczas Konferencji PEI pojawi się jako Gwiazda i Gość Specjalny wydarzenia. Najpierw przeprowadzi wykład na scenie w bloku „trening”, a następnie Organizatorzy zapowiedzieli Q&A. To jedyna i prawdopodobnie niepowtarzalna okazja do zadania pytania Ulissesowi w Polsce.

W kolejnej części wydarzenia, Uczestnicy będą mieli możliwość zrobić sobie zdjęcie z idolem w specjalnie przygotowanej Strefie Gwiazd.

Szczegóły dostępne na: www.konferencjapei.pl

Zawarte treści mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny. Starannie dbamy o ich merytoryczną poprawność. Niemniej jednak, nie mają one na celu zastępować indywidualnej porady u specjalisty, dostosowanej do konkretnej sytuacji czytelnika.
Komentarze (0)