Odeszła kolejna znana postać związana z kulturystyką. Brad Hollibaugh zmarł w wieku 54 lat. Wiadomość o jego śmierci została przekazana przez jego byłą dziewczynę, Karrie Lynn. Opublikowała ona na swoim Facebooku post wraz ze zdjęciami. Chociaż dokładna przyczyna śmierci nie została ujawniona, zagraniczne media podają, że grał w bilard ze swoimi przyjaciółmi, kiedy nagle stracił przytomność. Kilka lat temu miał przeszczep wątroby, ale nie wiadomo czy było to powodem nagłego odejścia. 

„Moje serce przepełnia taki smutek. Mój najlepszy przyjaciel poszedł wczoraj do „domu”. Brad Hollibaugh, nie mogę uwierzyć, że nie jesteś już z nami w ziemskiej szkole. Zaczęliśmy spotykać w sierpniu 2018 roku i było to pełne błogosławieństw 2 i pół roku. Tyle miłości, śmiechu i cudownych przeżyć, że będę zawsze wdzięczna. W styczniu zdecydowaliśmy się na nowo zdefiniować naszą relację. Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Rozmawialiśmy i smsowaliśmy prawie codziennie, tak jak najlepsi przyjaciele kończąc każdą rozmowę słowami „Kocham cię”. Był i nadal jest błogosławieństwem w moim życiu. Jego ulubione słowa to; „Wywrzeć pozytywny wpływ, skopać tyłek i sprawić, że coś się wydarzy”. Widzę go w niebie, uwolnionego od ziemskiego ciała, opowiadającego dowcipy, wyginającego się, grającego w bilard i obejmującego rodziców i brata Scotta. Dziękuję kochanie i do zobaczenia po drugiej stronie.”

Brad startował w zawodach kulturystycznych w latach 80-tych i wczesnych 90-tych. Był uznawany za masowego potwora w tamtych czasach. Miał ogromne ramiona i masywną klatką piersiową. Po zakończeniu kariery zawodowej pracował jako trener zawodników i młodych sportowców. Znajdował radość w pomaganiu innym, w osiąganiu ich celów i doskonaleniu wyglądu sylwetki. Odszedł zdecydowanie za szybko...

 

Historia zawodów Brada Hollibaugha

1995- Nationals - NPC, HeavyWeight, 12 miejsce

1998- Mistrzostwa USA - NPC, Super-HeavyWeight, 14 miejsce

1999- Mistrzostwa USA - NPC, Super-HeavyWeight, 11 miejsce

2000 - Nationals - NPC, Super-HeavyWeight, 12 miejsce

2003- Mistrzostwa USA - NABBA, Medium-Tall, 2 miejsce

 

Komentarze (1)
rarytas1

Wiadro oleju w bicepsach. Po przeszczepie wątroby . Kulturystyka to ciężki kawałek chleba

0