Pochodzący z Danii - Jens Dalsgaard, zwany również jako “The Beast”, miał zaledwie 10 lat, kiedy u jego matki zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Czternaście lat później zmarła. Jens nie mógł pogodzić się z jej śmiercią, więc zaczął odreagowywać. Nie zawsze w dobry sposób. Ujście dla swojej żałoby znalazł w lokalnym gangu, co doprowadziło go do więzienia, gdzie spędził cztery lata. Podczas odsiadki uczestniczył w terapii poznawczo-behawioralnej, dzięki której odkrył, że chce być silniejszy i pomagać innym iść tą samą drogą. Aby jednak nie zapomnieć o tym, jaka bestia drzemie w nim w środku, postanowił się wytatuować. Na twarzy oraz reszcie ciała Dalsgaarda pojawiło się 40 tatuaży. Już jako dziecko podziwiał muskularne postacie z kreskówek. Dlatego, kiedy wyszedł z więzienia, postanowił zacząć intensywnie ćwiczyć i rozbudowywać swoje ciało. Dużą pomocą okazały się treningi z takimi ludźmi jak Rich Piana, który był jego przyjacielem. To one sprawiły, że osiągnął swój cel i zaczął błyszczeć jak gwiazda. Dołączył również do team'u marki 5%.

Jego przemiana nie dotyczy tylko wyglądu (waży obecnie 127kg), ale również obejmuje psychikę i profesjonalne podejście do treningów. Sam mówi, że lubi spoglądać wstecz, aby zobaczyć, jak długą drogę przeszedł i jak się zmienił mentalnie. Nie ukrywa, że kosztowało go to bardzo dużo pracy nad sobą. Był bardzo agresywnym człowiekiem i uważa, że nie da się tego zmienić, ale można zmienić sposób, w jaki ta agresja wychodzi na świat.

“Skoro nie chcę np. zabić kogoś albo gnębić siebie, to treningi są dla mnie rozwiązaniem. Ta walka jest nieustanna, ale wierzę, że każdego dnia zbliżam się do tego, aby być lepszą, mocniejszą i większą wersją samego siebie.”

Jens trenuje pięć razy w tygodniu w Gold’s gym i je około 5500 kalorii na dzień (9 posiłków dziennie), bo chce być jeszcze większy! Ma prawie 178 cm wzrostu i 142 cm w klatce piersiowej i prawie 56 cm w ramieniu. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda Bestia to sprawdźcie na jego instagramie @jensthebeast1 (ponad 240 tysięcy obserwatorów) oraz na jego kanale Youtube – Jens the Beast (ponad 16 tysięcy subskrypcji). Co myślicie o jego przemianie i sylwetce?

https://youtu.be/_RejZs5s7yY

Komentarze (4)
dmq92

Synthol z bicepsów a się wylewa szkoda bo byłaby dobra sylwetka a tak to widać od razu nienaturalność i dysproporcje

1
pavlog89

chyba od przestępcy do kretyna ..

0
Balearic

Gościu umrze od zakażenia powstałego przez synthol. Bestia z niego ? Niby gdzie ? Przecież mięśni to on ma malutko. Masakra chodząca .

1
domosos

Ostatnie zdjecie po lwewjej stronie jesze jakos wyglądał, mowa o sylwetce, nie wiem jak się tak mzona tatuażami spaprac.

0