Rouhollah Mirhoseini (35 l.) jest kulturystyczną sensacją z Iranu. Dorastając, interesował się wszelkimi aktywnościami sportowymi, a w wieku 15 lat pokochał zapasy i wiązał z nimi karierę zawodową. Pod wpływem treningów, jego ciało zaczęło mocno się zmieniać. Widząc te postępy, jego przyjaciele i rodzina zachęcili go do spróbowania sił w kulturystyce. To, jak powiedział było punktem zwrotnym w jego życiu. Zdecydował się więc porzucić zapasy, aby zostać kulturystą.

Zaczął startować w zawodach kulturystycznych w 1999 roku. Był jeszcze wtedy nastolatkiem, ale szybko zdobył sławę, wygrywając wiele krajowych konkursów. Jednak dopiero w 2018 roku kariera Rouhollah naprawdę się rozpoczęła. W zeszłym roku zdobył trzy złote medale na jednych z najbardziej prestiżowych imprez kulturystycznych: Arnold Classic Australia, New Zeland Pro i Fiji Pro Show. Dzięki zwycięstwu na tym ostatnim show zdobył kartę PRO i pokazał, że jest jednym z najbardziej budzących "grozę" kulturystów z Iranu.

Rouhollah trenuje od 5 do 7 razy w tygodniu. W swoich treningach lubi podnosić jak największy ciężar, zwiększając obciążenie co serię. Skupianie się na każdym włóknie mięśniowym podczas ćwiczeń i upewnianie się, że każda część ciała jest pod optymalnym napięciem, to sposób, w jaki Rouhollah osiąga progres w wyglądzie swojej sylwetki. Rouhollah od czasu do czasu robi sobie przerwę od treningów, kiedy czuje, że przesadził na siłowni.

Szybki metabolizm Rouhollah pozwala mu jeść ogromne ilości jedzenia, zachowując jednocześnie nienaganną sylwetkę. W diecie bazuje na chudym mięsie wołowym, kurczaku, zdrowych olejach, orzechach, ryżu i słodkich ziemniakach. Rouhollah Mirhoseini zainspirował wielu swoich fanów do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Jest jednak oczywiste, że zbudowanie tak wielkich mięśni jak ma Rouhollah nie jest łatwe. Znajomość właściwych metod treningowych, wraz z optymalną dietą i suplementacją jest kluczem do budowy wspaniałej sylwetki - takiej jak Rouhollah Mirhoseini. Jego marzeniem jest wystąpić na zawodach Mr Olympia. Czy mu się uda?

Komentarze (4)
R3qUi3M

Ja pier.. jaka waskularyzacja! Ciekawe czy serducho już ma jak u krowy... :O

0
tiamos

"Jest jednak oczywiste, że zbudowanie tak wielkich mięśni jak ma Rouhollah nie jest łatwe. Znajomość właściwych metod treningowych, wraz z optymalną dietą i suplementacją jest kluczem do budowy wspaniałej sylwetki - takiej jak Rouhollah Mirhoseini. " do tego troszkę GH i ciut anabolików ale to taki szczegół malutki

0
Żubroń

No przecież napisane, że "suplementacja" :-)

0
domosos

Każdy raczej wie ze taka masa się liczy z jednym, czuli sterydami, kto mysli inaczej to nie wiem w jakim świcie zyje.

0