SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

armwrestling obrona przed top rollem, jakie ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50
Cześć wszystkim

Od kilku lat interesuję się armwrestlingiem i trenuję pod tym kątem. Do tej pory nie spotykałem przeciwników, którzy by sprawiali dużo kłopotów, do tej pory hak wystarczał.

Znalazłem jednak sparingpartnera, który ma cholernie mocnego toprolla od startu. Nie mogę odpowiednio szybko zgiąć nadgarstka więc od jakiegoś czasu robię ruchy skrętne nadgarstka na wyciągu i stole.

Siła zaczyna się z palców więc jakie ćwiczenia mogę na nie wykonywać oprócz trzymania rączki do upadku mieśniowego. Nie mam żadnego zgniatacza.

Pewnie macie jakieś sugestie w jaki sposób nad tym popracować.

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
W tym dziale zajmujemy się treningiem siłowym nastawionym na rozwój sylwetki/siły

Próbowałeś treningu ze ściskaczami ? Na pewno potrzebny Tobie jest odpowiedni trening przedramion.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6527 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Jeśli chodzi i palce to mi przychodzi do głowy ściskanie piłek tenisowych na czas no i różne wariacje na wyciągu dolnym i górnym z domykaniem dłoni jako element całości.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50
ronie220
W tym dziale zajmujemy się treningiem siłowym nastawionym na rozwój sylwetki/siły

Próbowałeś treningu ze ściskaczami ? Na pewno potrzebny Tobie jest odpowiedni trening przedramion.


Przecież to jest trening na rozwój siły palców, powiedziałbym nawet, że zaawansowany trening bo nie wszyscy trenują przedramię pod tyloma kątami :)

A co do drugiej odpowiedzi... chodzi o tak jakby zwijanie palcami rączki wyciągu ? Hmm, ale wtedy by musiała być cienka rączka, albo bardzo mały ciężar.

Sprawdzę jak działa :)

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różnorodność ćwiczeń

Następny temat

Najlepszy plan treningowy

WHEY premium