SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antydepresanty w uk, jakie się opłaca kupić tu niż w Polsce

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
na www.hyperreal.info mozesz znalezc szczegolowe informacje po polsku

generalnie przeżywasz po tym środku własną śmierć.... podobno wstrąsające przeżycie, spotkałem się z opiniami, że zażycie tego to 10 lat psychoterapii w jedną noc, a grzyby czy meskalina przy tym to jak szampan picollo w porównaniu z wódką.

PS
Szaman pije razem z tobą, śpiewa odpowiednie pieśniw odpowiednich momentach co wyprowadza cię z najcięższych stanów, doradza ci jak rozmawiać z duchami, synchronizuje się on rzekomo z tobą i może cię poprowadzić. Tak przedstawiają to szamani. Naukowcy określają, że ludy te wypracowały pewne rodzaje pieśni które mają właściwości terapeutyczne (z psycholgoicznego punktu widzenia) dzięki temu, że dźwięki w nich niejako aktywują z pomocą tych substancji określoną aktywność mózgu. Wiadomo jedno, przez tysiąclecia szamani ci potrafili za pomocą ayahuasca leczyć psychiczne i neiktóre fizyczne dolegliwości. Czy ejst to działanie tylko substancji? CZy obrzedów ? czy oba ze sobą współgrają, jest to raczej nie zbadane.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o kurde, wrzucę temat na forum zjawisk, może wiedzą coś więcej albo próbowali

http://forumzn.katalogi.pl/Szamani_Peruwiańscy-t12773.html

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2010-01-18 00:16:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
probowalo juz sporo osob w PL masz tu wrazenia tych ludzi:

http://talk.hyperreal.info/thread/12590

http://talk.hyperreal.info/thread/14983

:)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak na google takiego szamana szukać?
musi być za***ista faza, po czymś takim mózg to się pewnie resetuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie wiem czy znajdziesz na google, ja znalazlem w jendym z takich sklepow :D

ale o szczegoly nie pytalem, nie wiem czy sie kiedykolwiek zdecyduje, dla mnie ot juz jest gruboooooo :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-01-18 19:24:08

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mhm
myślisz że może mi psychę skopać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mocno watpliwe w koncu uzywane to jest od tysiecy lat, ale polecalbym szamana pod reka :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszukam, może taki mieszka w okolicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
http://www.alternativemind.co.uk/entheogens-ayahuasca-c-99_29.html?wizid=4rh5u3tg856ioq9lhdkasohla7

tu mozesz kupic jak chcesz samemu, generalnie to ja znalazlem przez przypadek, wszedelm do sklepu po kava kava, i patrze a na polce stoi aya, zagadalem kolesia czy to bral, on ze oczywiscie, wezlismy w dyskusje na temat potencjanego ryzyka aya zazywanej samodzielnie i w prostej linii z tad dowiedzialem sie ze sa w okolicy osoby ktore organizuja takie sesje profesjonalnie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A tak powaznie to przytul sie do chlopaka i wszystko bedzie dobrze

Acha: Tak jestem homofobem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

łi r goin aut :-)

Następny temat

Ubezpieczenie/insurance auta UK

WHEY premium