SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antydepresanty w uk, jakie się opłaca kupić tu niż w Polsce

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12570

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Mowiac krotko z czystej ciekawosci.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja to btw zawsze mialem ciówagania w strone stymulantów Speed koka etc. a spowalniaczy zawsze miałem za szmaty no ale co kto lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja nie cierpie chemii zadnej, nie tykam, nie dotykam, nie uznaje

probowalem i dla mnie to jest mizerne, naczesany leb to ja mam normalnie nie musze tego jeszcze doladowywac :D

generalnie interesowaly mnie zawsze wylacznie psychodeliki :D

EDIT: oczywiscie od opiojdów jak najdalej, zbyt duży potencjal uzalezniajacy

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-01-19 03:21:01

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
Panowie czytalem gdzies ze ludzie zeby sie "wyluzowac" pala szauwie , zastanawia mnie czy ktos z was lub ze znajomych palil to i faktycznie sie wyluzowal/zrelaxowal ,po ogladnieciu tego filmu troche sie zdziwilem jak mozna tak mowic :D





Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2010-01-19 22:25:03

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ten koles jest chyba niedorozwniety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Hehehe wydaje mi sie ze to fake.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
tez myslalem ze to fake ,ale zobaczcie ten film , co jast inny koles a ma takie same reakcje co poprzednik i ten sam otepialy wyraz twazry





Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2010-01-19 23:43:15

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
To nie fake, ode mnie z pracy chłopaki palili szałwię już z dwa-trzy lata temu. Faza jest niezła i dosyć intensywna, ale trwa dosyć krótko - kilka-kilkanaście minut. Tyle z naocznej obserwacji, sam nigdy nie próbowałem niczego mocniejszego niż mary maczana w jakimś syfie niewiadomego pochodzenia

w ogóle fajny temat się zrobił, jak czytam relacje z różnych stanów, to mi się czasy liceum przypominają

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-01-19 23:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
filmiki nie są fake, znajomi palili szalwie i wlasnie takie mieli akcje, wogole sie dziwie ze kolesie po tym stoja! powinni sie polozyc i wiekszosc nie daje rady wstac. Szalwia na kilka, kilkanascie minut przenosi cie w inny wymiar, tych kolesi zwyczajnie tam nie ma dlatego sie tak zahcowuja :D Szalwia, aka salvia divinorum wcale nie odbiega daleko od ayahuaska, tylko trwa nascie minut a nie kilka godzin :D Polska nazwa to szałwia wieszcza. Polecam ekstrakt x 5 :D jeden buch i zegnamy :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ciekawe jak to ryje mózg?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

łi r goin aut :-)

Następny temat

Ubezpieczenie/insurance auta UK

WHEY premium