SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antydepresanty w uk, jakie się opłaca kupić tu niż w Polsce

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12598

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wogole albo potwornie :D wiem ze to jakby powiedziec jestem za a nawet przeciw ale tak jest. Jak palisz rzadko ( a wiekszosc pali rzadko bo cie wywala tka w kosmos ze nie masz ochoty tego wiecej palic) to zero skutkow ubocznych, faza jest krotka ale mega intensywna. Jak palisz czesto i regularnie.... ludzie pisza ze uczucie bycia pzoa swoim cialem, widzenie twarzy w martwych przedmiotach i nie odroznianie siwata rzeczywistego od teog po salvi towarzyszy im na trzezwa.... ale to raczej jest rzadkosc.

cytuje:
"Zmiany sa, a jakże... ale nie negatywne. Domiują neutralne, przynajmniej u mnie.

Od czasu do czasu zdarzają mi się momenty zawieszenia, ktos to nazwał "dysocjacyjnym odklejeniem" i to jest świetny termin. Na przykład ostatnio: gadam sobie z kumplem i nagle mnie "odkleiło". To takie uczucie, jakbym siedział sobie w głowie i oglądał film. Kumpel gada, a wszystko co jest za nim wygląda jak namalowane na ścianie. Przypomina to nieco pierwszą faze działania salvii, tylko słabiej. Trwa po kilka sekund, czasem troche dłużej. Uczucie generalnie dziwne, ale nie nazwałbym go nieprzyjemnym.

Drugi efekt to delikatne pseudohalucynacje (czasem łacza się z wyżej opisanym zawieszeniem). Często widuje twarze - w drzewach, budynkach, ułożone w ścianie, z samochodów, w chmurach... Maja z reguły rózny wyraz, czasami nawet obserwuję jk się ruszają. Najlepsze są te w gałęziach drzew - tam jest ich najwięcej i najbardziej są różnorodne. Nawet teraz, jak wyglądam przez okno, mogę je dostrzec. Podobnie jak efektu zawieszenia, nie uważam tego za coś złego. Nie przeszkadza mi to w funkcjonowaniu i nauczyłem się to raczej ignorowac. "

oraz innego kolesia:
"No więc po kolei, 3 miesiące temu zostałem skierowany do Ośrodka w Otwocku za utratę kontroli i takie tam, nie nadawałem się do terapii więc wzięli mnie na detox do psychiatryka(Garwolin, oddział IX). Pomijając niezapomniane wrażenia z tamtejszej atmosfery zapadła mi w bani ciekawa sytuacja. Pewnego razu przywieźli typa z psychozą(jednak lekarze nie potrafili stwierdzić co było powodem) - dłuugie włosy, lekko indiańska uroda, odrazu dostał ksywkę "Jezus", ale nie tylko z powodu włosów. Z typem nie można było się normalnie dogadać, uważał się jakiegoś proroka, Pana Wszechświata, mówił że nikt z nas go nie rozumie bo tylko on zna odpowiedzi na wszystkie pytania itd. Psycholodzy przy nim wysiadali, potrafił tak poryć banię jakimiś zawiłymi tekstami że ich po prostu zatykało. Zwróciłem uwagę na to, że na******lał dużo o kosmosie(salvia?), zapytałem go w końcu czy coś ćpa, i proszę - zaczął opowiadać, że przez ostatnie miesiące palił ostro prawie całymi dniami. Zacząłem się wtedy zastanawiać czy to ma związek z psychozą i mu nawijam, że może mu się po***ał świat realny z "salviowym", dokładnie tak jak napisał wyżej brd, typ patrzył się na mnie przerażony jak*****, jakbym go bił. Od tej chwili nie odezwał się do nikogo przez cały dzień ani jednym słowem, zawiesił się całkiem. Na drugi dzień rano wstał i po raz pierwszy zaczął mówić z sensem i opowiadać że to szałwia go tak przestawiła w inny świat. Typ był jeszcze przez parę dni lekko sprany ale po tygodniu go wypuścili."

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
OOO cie kur... ja pier... szalwia do takiego stanu??? dobre....

Nie pokazujcie tych filmikow po polwa polakow bedzie szalwie jarac...

Ale banie musi orac nieziemsko..

Widzialem gosci na podobnych fazach ale to po 8 cukierkach itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
hehe

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
lepiej szalwie niz browna :D

tak wogole szalwie tu maja w kazdym sklepie z fajkami wodnymi na sprzedaz, widzialem nawet ekstrakty x60!!!! a jak wiadomo x20 juz uchodza za masakryczne.


EDIT : dobry dokument o aya:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=E1257C3D2D00516F&search_query=ayahuasca

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-01-20 13:58:41

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106






ogladam teraz ten reportaz i szczerze to mi aya bardzo pypomina w dzialaniu bielunia "bielun dziedziezawa"inaczej "anielskie traby" , robi sie napar z lisci ,owocow przypominajacych kasztany ,a nasiona po wysuszeniu sie pali , generalnie to9 jest to roslina pospolita stosowana jako ozdobna w przydomowych ogrodkach ,a nie kazdy wie ze zawiera 30 roznych alkaloidow i jest strasznie halucynogenna ,cos jak aya



Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2010-01-20 15:11:49

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tak tylko ze aya robi sie z dwoch roslin

po bieluniu halucynacje sa nie do odroznienia od rzeczywistosci i jest tak toksyczny ze nie ma zbyt wielu ludzi ktorzy mogli by opowiedziec co przezyli

moi kumple zjedli we trzech po 200 nasion, jeden stanal na parapecie i chcial skakac, drugi sikal spokojnie na srodku pokoju a trzeci zaczal nawalac glowa w sciane tak dlugo az zemdlal. Sasiadka zobaczyla go w oknie i zadzwonila na pogotowie, dobrze ze sie dlugo zastanawial

moim zdaniem bielun a aya to inne rzeczy, bielun podowuje haluny nie do odroznienia, i z tego co mi ludzie mowili nic specjalnego oprocz tego ze potem znalo ich calo miast przez to co nawyprawiali z teog nie wynikalo

o jakichs wlasciwosciach terapeutycznych bieluni tez nie ma mowy.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ja chcialem zwrocic uwage jedynie na intensywnosc halucynacji ,a wiem bo kiedys w liceum wypilem wywar z lisci i strasznie mnie pozamiatalo ,ale okrutnie i tak sztrasznie ze to byl pierwszy i ostatni raz ,ale jazdy nigdy nie zapomne , predkosc pojawiajacych sie halunow byla za duza itd.

p.s bielun zawiera duze ilosci atropiny wiec po nocce z bieluniem kolejne 2-3 dni mialem problem w oczani a dokladnie z ostroscia widzenia

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2010-01-20 15:43:28

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
to i tak malo wypiles, slyszalem legendy (nie wiem ile w tym prawdy) ze ludzi po 3-7 dni faza trzymala, kumpel mowil ze jak zauwazyl co sie dzieje, kazal swojej matce zeby go zamknela w domu i nie wypuszczala a on 2 dni siedzial gadal z kolgami i kolezankami ktorcyh tam wcale nie bylo, palil papierosy ktorych nie bylo (normalnie czul smak itd) i one nagle znikaly a on sie czepial lduzi ktorych nie bylo , kto mu zabral papierosa! :D

EDIT: aya jest raczej srodkiem wizyjnym, uzywanym nagminnie przez szamanow, bielun chyba nie byl przez nich uzywany, a jak byl to w nieznacznym stopniu, nigdy nie slyszalem, ale tez nie zglebialem tematu

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-01-20 15:49:31

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
j/w dwa dni fazy , rozmowy z ludzmi ktorych nie ma ,palenie szlugow ktorych nie ma , dokladnie tak jak piszesz + wiele innych okrotnych halunow :D ,potwierdzam ,ale tak ja pisalem to byly czasy liceum + spora dawka glupoty i naiwnosc , patrzac na to z dystansu na bank bym tego nie skonsumowal

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no ja sie nigdy nie przemoglem mimo ze roslo u mnie za szkola :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

łi r goin aut :-)

Następny temat

Ubezpieczenie/insurance auta UK

WHEY premium